Anasayfa » Applian Replay Music 3.0.2 (310) macOs
Araçlar- Çeşitli

Applian Replay Music 3.0.2 (310) macOs


Hakkında

Replay Music, Mac'inizde çalan şarkıları yüksek kaliteli MP3'ler olarak kaydeden, müzik için özel bir ses kaydedicidir. Müzik abonelik hizmetleri, videolar ve çevrimiçi radyo istasyonları dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi veya oynatıcı ile çalışır. Her şarkı, sanatçı, şarkı adı, albüm ve tür ile otomatik olarak etiketlenir ve ayrıca şarkı sözleri ve albüm resmini içerir. Her şarkı mükemmel bir şekilde ayrı bir parçaya ayrılmıştır. Yüksek kaliteli MP3'ler kaydeder. HERHANGİ bir siteden veya oynatıcıdan müzik dosyaları yakalar ve süper temiz bir ses kaydı için sistem seslerini filtreler. Akıllı şarkı/MP3 adlandırma. Albüm kapakları ve şarkı sözleriyle birlikte 30 milyon şarkıyı otomatik olarak tanımlar ve etiketler. Halihazırda bazı müzik dosyalarınız var mı? Replay Music devreye giriyor ve onları da etiketliyor! Kullanımı kolay. Yerleşik medya, dinlemek istediğiniz şarkıları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olacak binlerce seçenek içerir! Hassas Parça Bölme. Ses kalitesini tehlikeye atmadan vokalleri enstrüman parçalarından ayırır. Telefon ve tablet desteği. Bilgisayarınız ile Apple veya Android mobil cihazları veya tabletleri arasında kolay paylaşım için DropBox, Google Drive veya OneDrive'a otomatik olarak yüklenir.
Özellikleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

46 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.