Anasayfa » Klanghelm MJUC Variable-tube Compressor 1.5.0 Mac
Ses Düzenleme

Klanghelm MJUC Variable-tube Compressor 1.5.0 Mac


Hakkında

Klanghelm MJUC Variable-tube Compressor 1.5.0  bugüne kadarki en zahmetli Klanghelm eklentisidir. Neredeyse iki yıl sürdü, “aşırı” demeye cesaret ediyorum, araştırma ve geliştirme. MJUC oluşturmak için her değişken-mu * uygulamasını araştırdım ve analiz ettim. Tek bir işlemciye en iyi tüp sıkıştırmasını elde etmek için ellerimi bulabilirim. Bu sıkıştırma topolojisi adaletinin çeşitliliğini sağlamak için üç farklı model oluşturulmuştur. Bunlar, her neslin özünü yakalamak için tüp sıkıştırma geçmişine rağmen bir tür yolculuktur. Her modelin kendi özel sinyal yolu ve özel kontrol seti vardır. İsterseniz benzersiz TIMBRE ve DRIVE kontrolü ile her modelin genel tonunu ve doygunluğunu değiştirebilirsiniz. SÜRÜCÜ, varsa tüp kazanım aşamalarının doygunluğu olarak giriş ve çıkış transformatörlerinin yükünü kontrol eder. TIMBRE, MJUC'un ton şekillendirme cihazı olarak kullanımını genişletir. MJUC, yeni bir çerçevenin yardımıyla oluşturulan ilk Klanghelm eklentisidir. Bu, GUI yeniden boyutlandırma, AB-ing ve varsayılan olarak kaydet / kopyala / yapıştır / kaydet işleviyle zengin özellikli platform bağımsız önceden ayarlanmış tarayıcı gibi birçok yeni kullanılabilirlik özelliği getiriyor. Ayrıca, düğme davranışını değiştirmek, araç ipuçlarını etkinleştirmek, değer etiketlerini göstermek / gizlemek ve daha fazlası mümkündür. Tüm bu özellikler, mevcut Klanghelm eklentisine mümkün olan en kısa sürede ulaşacak.
İndirme Linkleri

Turbobit

48 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.