Ses Düzenleme

Klanghelm SDRR 2 Saturation Chameleon 2.3.0 MacOS


Hakkında

Klanghelm SDRR 2 Saturation Chameleon 2.3.0, neredeyse tüm doygunluk arzularınızı karşılamak için tasarlandı. Doygunluğun karakterini tam olarak uyması için manipüle etmek için kapsamlı bir kontrol seti sağlar. SDRR dört farklı ana mod sunar: TUBE, DIGI, FUZZ, DESK ve giriş sinyaline dinamik olarak tepki verir.

Her modun kapatılabilen veya abartılabilen benzersiz çapraz konuşma davranışı vardır. Benzersiz bir RMS seviye farkı ölçüm modu seviye eşleştirmeyi kolay bir görev haline getirir. SDRR farklı şeyler olabilir: bir doygunluk, bir kompresör, bir EQ, biraz kırıcı, ince bir stereo genişletici veya DRIFT kontrolü ile parçalarınıza biraz hareket ekleyin. SDRR ile parçalarınıza sıcaklık, derinlik ve karakter ekleyin. SDRR’nin küçük kardeşi olarak görülebilen ücretsiz IVGI’ya göz atmayı unutmayın. SDRR’deki MASA moduna dayanır. IVGI, SDRR kalite açısından, CPU tüketimi açısından ve takma adlandırma (veya takma yapaylıkların olmaması daha iyi) ile karşılaştırılabilir olduğundan, SDRR’nin sisteminizde nasıl performans göstereceği hakkında bir izlenim edinmenin iyi bir yoludur. SDRR aşağıdaki biçimlerde mevcuttur.

İndirme Linkleri

Turbobit

30 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.