Araçlar- Çeşitli

LaunchControl 1.52.3


Hakkında

LaunchControl, Mac’inizdeki sistem ve kullanıcı hizmetlerini yönetmenize ve hata ayıklamanıza olanak tanıyan tam özellikli bir başlatılmış GUI’dir. launchd(8)’in belgelenen tüm özellikleri desteklenir. Olası sorunları bir iş başlamadan önce bile rapor eder ve her zaman geçerli konfigürasyonlar oluşturmanızı sağlar.

LaunchControl ile tüm hizmetleri ve ilgili durumlarını bir bakışta görebilirsiniz. Geçersiz hizmetler vurgulanır ve bir sorun açıklaması sağlanır. Hizmetleri tek bir tıklamayla etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Aynı şey yükleme, boşaltma ve geçici başlatma için de geçerlidir. Uzun bir iş listesi, iş adına ve/veya çeşitli özelliklere göre filtrelenebilir ve aradığınızı anında bulmanıza yardımcı olur.

Ancak LaunchControl, yalnızca başka bir .plist düzenleyicisi değildir. Başlatılan her yapılandırma anahtarı için özel bir arabirim sağlar. Arayüz
uyarlanabilir. Yalnızca seçilen işle ilgili bilgileri görüntüler. Bir işin neden beklendiği gibi davranmadığını anlamaya çalışarak zaman kaybetmeyin.

LaunchControl işinizin kapsamlı bir analizini yapar ve büyük ihtimalle sorunu anında bulur ve nasıl çözeceğinizi size söyler. launchctl komut satırı yardımcı programının işlevlerinin çoğunu, başlatma hizmetlerini oluşturmak, düzenlemek, kaldırmak veya hata ayıklamak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar ve hatta bir günlük görüntüleyici içerir, böylece Console.app’i başlatmanız ve özel sorgular oluşturmanız gerekmez.

Bazen bir işi her seferinde LaunchControl’de aramadan hızlı bir şekilde yüklemek, boşaltmak, başlatmak veya durdurmak istenir.
QuickLaunch, menü çubuğunuzda ekstra yaşayan küçük bir menüdür. Seçilen işlerin bir listesini ve ilgili durumlarını içerir.

Bu menüye bir iş eklemek için onu LaunchControl’de seçin ve menüden Job>QuickLaunch’ı seçin. Bu menü öğesi, işin
eklendiğini belirtmek için kontrol edilecektir . Tekrar tıklamak işi tekrar QuickLaunch menüsünden kaldıracaktır. launchd şu anda 36’dan fazla belgelenmiş anahtarı desteklemektedir.
LaunchControl onları keşfetmeyi kolaylaştırır. Palet panelindeki her tuşa açıklama eklenmiştir, bu nedenle kılavuz sayfasına başvurmanız gerekmez.
Bunları kategoriye, isme veya açıklamaya göre arayın . Bulduktan sonra, bu anahtarı eklemek için palet bölümünden yapılandırma bölümüne bir öğe sürükleyin.

İndirme Linkleri

Turbobit

28 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.