Anasayfa » VNC Connect Enterprise 6.9.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

VNC Connect Enterprise 6.9.0 Mac


Hakkında

VNC Connect, kişisel ve ticari kullanım için platformlar arası uzaktan erişim yazılımımızın en son sürümüdür (6+). Sizi dünyanın herhangi bir yerindeki uzak bir bilgisayara bağlamak, ekranını gerçek zamanlı olarak izlemek ve kontrolü ele almak için VNC teknolojisini kullanır. Kurucularımız, VNC'nin orijinal mucitleridir ve ödüllü yazılımımız yirmi beş yıllık deneyime sahiptir. Tüm uzaktan erişim ihtiyaçlarınız için tek ürün VNC Connect, yerleşik cihaz erişimine ve anında destek özelliklerine sahiptir, bu nedenle tek bir abonelik, tüm kuruluşunuz için uzaktan erişim ve destek sağlar. Cihaz erişimi VNC Connect'i kurun ve kendi bilgisayarlarınıza uzaktan erişin, personele BT desteği sağlayın, gözetimsiz sistemleri yönetin, merkezi kaynaklara erişimi paylaşın, eğitim tedarikini basitleştirin ve çok daha fazlasını yapın. Anında destek Herhangi bir yazılım yüklemeden, son kullanıcıların karmaşık veya ayrıcalıklı işlemler gerçekleştirmesini sağlamadan veya bir yazılım ayak izi bırakmadan müşterilere veya çalışanlara talep üzerine BT desteği sağlayın.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.