Dönüştürücü

Macsome Spotify Downloader 2.0.0 MacOS


Hakkında

Hepsi Bir Arada Spotify Müzik Dönüştürücü ve Ses İndirici

Mac için Spotify Downloader, tüm Spotify müzik şarkılarını ve çalma listelerini MP3, AAC, FLAC ve WAV’a dönüştürebilen ve Spotify’ın kilidini açabilen profesyonel bir Spotify Müzik Dönüştürücü, Spotify Ses İndirici ve Spotify Kaydedici’dir, böylece dönüştürülen şarkıları Sony’de çalabilirsiniz. PSP, Sony Walkman, iRiver, genel MP3 oynatıcı vb. Ayrıca, kullanıcıların Spotify ses parçalarındaki sınırlamaların şifresini çözmelerine ve bunları MP3, AAC, FLAC ve WAV ses formatına dönüştürmelerine yardımcı olur ve daha sonra kullanıcılar, indirilen dosyaları istedikleri türden müzik çalarlarda oynatabilir. Spotify’ı MP3, AAC, FLAC, WAV Hızlı dönüştürme hızına dönüştürme desteği ve ömür boyu ücretsiz yükseltme. MacOS 10.15 Catalina ve en son Spotify’ı destekleyin.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit

İndirme Linkleri

Turbobit

86 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.