Anasayfa » MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.54.1504 MacOS
Dönüştürücü İnternet Araçları

MediaHuman YouTube to MP3 Converter 3.9.9.54.1504 MacOS


Hakkında

YouTube veya SoundCloud'da müzik dinlemeyi seviyor ve çevrimdışı oynatmak için kaydetmek istiyorsunuz. Veya yeni bir filmin müziğini indirmek istiyorsunuz. O halde bu amaç için özel olarak geliştirilmiş bu yazılımı denemenizi tavsiye ederiz. TurboBoost TurboBoost seçeneği, MediaHuman YouTube'dan MP3'e Dönüştürücünün ücretli bir özelliğidir. Saniyeler içinde YouTube kliplerinden müzik indirmenize olanak tanır! Oynatma listeleri ve kanallar Yazılım, bir oynatma listesinin veya kanalın tüm videolarının indirilmesini destekler. Ayrıca, yalnızca yeni yüklenen parçalara abone olma ve bunları indirme seçeneği de vardır. iTunes / Music.app desteği Uygulamanın tercihlerinde, indirilen parçaları iTunes'a otomatik olarak eklemek için bir seçenek seçebilirsiniz. Ayrıca, dönüştürülen parçanın ekleneceği iTunes çalma listesini de belirtebilirsiniz. Zamanınızı ve trafiğinizi kaydeder Uygulama, YouTube video klibindeki ses parçasını algılar ve video bölümünü atlayarak indirir. Sonuç olarak, özellikle HD kalitesinde içerikte indirme hızı önemli ölçüde artar. Basit etiket düzenleyici Uygulama, videonun sanatçı adını ve parça başlığını otomatik olarak algılar ve indirilen dosyaya kaydeder. Ancak aynı zamanda, etiketleri istediğiniz gibi kolayca değiştirebilirsiniz. Bir kapak resmini bile değiştirebilirsiniz. Orijinal format, dönüştürme yok Ses parçalarını herhangi bir dönüştürme olmadan orijinal kalitede kaydedebilirsiniz. Bu, kalite kaybı olmayacağı ve indirme süresini büyük ölçüde azaltacağı anlamına gelir. Ücretsiz müzik YouTube'da çok miktarda müzik var. Ve uygulamamız, YouTube videolarını MP3'e dönüştürmenize veya orijinal M4A / AAC formatında bilgisayarınıza kaydetmenize yardımcı olacaktır. Beğendiğiniz parçayı bulun ve ihtiyacınız olan kalitede indirin. Yalnızca YouTube Vevo.com, Vimeo, DailyMotion, Soundcloud, Bandcamp, HypeMachine, MixCloud, MixUpload, Audiomack, UOL, Hearthis.at, Play.fm ve diğer birçok site de desteklenmektedir. Böylece YouTube'dan olduğu kadar kolay müzik indirebilirsiniz. Pano izleme Program, sistem panosunun içeriğini izler. Bu, favori tarayıcınızdan geçiş yapmadan kolayca bir video klip ekleyebileceğiniz anlamına gelir. Sadece bir URL'yi panoya kopyalayın ve indirme kuyruğuna eklenecektir.
Özellikleri

• Bir çalma listesinden veya kanaldan tüm müzikleri indirir • Çalma listesi / kanal güncellemelerini izler ve yalnızca yeni videoları indirir • 320 kbps'ye kadar mevcut en yüksek kaliteyi indirir • YouTube, Vimeo, SoundCloud, Dailymotion, VEVO, vb. Destekler • Aynı anda birkaç parça indirir • İçerir kapak resmi destekli basit etiket düzenleyici • Tüm modern platformlarda çalışır (macOS, Windows, Ubuntu) • İndirilen dosyaları iTunes / Music.app'a aktarır
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

69 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.