Anasayfa » MediaInfo 23.07 Mac
Araçlar- Çeşitli

MediaInfo 23.07 Mac


Hakkında

MediaInfo, ses dosyalarınızda ve videolarınızda bulunan tüm gizli bilgilere erişebilmenizi sağlayan küçük ama güçlü bir programdır. Bu programla, özellikler şarkıları, belirli kodlayıcılar ve dosyanın nasıl oluşturulduğuyla ilgili en kesin ayrıntılar hakkında kolayca erişilebilen her şeyi bulabilirsiniz. MediaInfo’nın ilk sürümü 28 Aralık 2012’de kamuya açıklandı ve o zamandan beri sahip oldukları multimedya dosyalarından meta veri çıkarmak isteyen herkes için inanılmaz derecede faydalı kılan açık kaynak kodlu bir ortamda geliştirildi. Hem basit hem de ilgilenen acemiler ile geniş bir ses ve video verisi kütüphanesinin parçası olan multimedya içeriğinin mutlak vizyonunu isteyen profesyonelleri kapsar. MediaInfo, veri toplamayı kontrol etmek için iki yol sunar. Yeni başlayanlar, istediklerini gösterebilecek tüm işlevlerin grafiksel bir arayüzünün varlığını takdir edeceklerdir, ancak profesyonel kullanıcılar çok daha güçlü komutlar kullanarak özel komut dosyaları çalıştırabilir, büyük medya dosyalarından bilgi ayıklayabilir ve verileri veritabanlarına aktarabilir. senin seçimin. Genel, Video, Ses, Metin ve Bölümler - Uygulama kolayca 5 temel metadata kategorisinde mevcut olan tüm bilgileri görüntüler. Desteklenen dosya formatları çok sayıda olup, tüm popüler kodlayıcıları kapsayan ciddi koleksiyonerler multimedya verileri ve genel PC kullanıcıları tarafından kullanılır. GUI arayüzü 2014'ten beri 36 dildedir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.