Anasayfa » System Dashboard Pro 1.4.8 macOS
Araçlar- Çeşitli

System Dashboard Pro 1.4.8 macOS


Hakkında

System Dashboard Pro, System Dashboard’un modern bir yeniden yorumudur ve her zamankinden daha fazla bilgi sunar. Uygulama tamamen yeniden geliştirildi ve en son sistemler için optimize edildi.

Özellikleri

 • Genel Sistem Bilgileri
  Sisteminizin en önemli parametrelerine genel bir bakış elde edin. Bu, örneğin, kullanılan macOS sürümünü veya bilgisayarınızla ilgili ayrıntıları içerir.
 • İşlemci Kullanımı
  İşlemci paneli, işlemci kullanımıyla ilgili önemli ayrıntıları gösterir. Mevcut yük ve son birkaç saniyedeki yük görüntülenir. En yüksek işlemci kullanımına sahip işlemlerin bir listesi de görüntülenir.
 • Bellek Kullanımı
  Bellek paneli, bellekle ilgili verileri gösterir. Mevcut yük ve son birkaç saniyedeki yük görüntülenir. En çok belleği kullanan işlemlerin bir listesi de görüntülenir.
 • Ağ Bilgileri
  Yerel ve harici IP adresi veya WLAN bağlantısının aktarım hızı gibi temel ağ bilgileri bu panelde görüntülenir.
 • Ağ Kullanımı
  Ağ kategorisi, geçerli indirme ve yükleme hızını ve açık bağlantı sayısını gösterir.
 • Dahili Pil
  Bu panel, uygulama bir MacBook üzerinde çalışıyorsa ve temel pil parametrelerini gösteriyorsa kullanılabilir. Diğer bilgilerin yanı sıra, şarj döngülerinin sayısını ve pilin durumunu gösterir.
 • Hard Disk
  Bu panel ile bilgisayarın hard diski kontrol altında tutulabilmektedir. Ne kadar alan kullanıldığını ve ne kadarının boş olduğunu gösterir. Mevcut hız da görüntülenir.
 • Harici Sürücüler
  SD kartlar ve USB bellekler burada görüntülenir. Cihazlar ayrıca tek tek veya bir kerede çıkarılabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.