Anasayfa » Mellel 5.1.4 Multilingual Mac
Araçlar- Çeşitli

Mellel 5.1.4 Multilingual Mac


Hakkında

Mellel 4.2.4 Projelerinize hızlı bir şekilde alıntı veya kaynakça ekleyebilmenizi sağlayan, çok dilli bir kelime işlemci ve çok daha fazlasını ekleyin. Karmaşık belgeleri sırayla düzenlemek, özellikle çeşitli tablolar, listeler, resimler, dipnotlar eklemeniz gerekirse kolay bir iş değildir , referanslar ve çok daha fazlası. Mellel, belgenizi verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir Anahat aracıyla birlikte gelen güçlü bir kelime işlemcisidir.
Özellikleri

Güvenebileceğiniz Bir Kelime İşlemci Mellel işi halleder. Karmaşık belgeler için lider kelime işlemcisi olarak kabul edilir. Kararlı. Gerçek iş baskısı altında güvenilir. Bir kez olsun, neden başka bir şeyle yazdığını merak edersin. Bir Anahat ve bir Anahat Mellel'in mükemmel Anahat özelliği, çalışmanızı düzenlemenizi sağlar. Belgenizi görüntüleyin, düzenleyin ve gezinin. Farenizi tıklatarak bölümleri yeniden düzenleyin. Bulun. Değiştirin. Tekrar et. Mellel'in gelişmiş bulma ve değiştirme aracı saatlerce süren düzenlemeleri dakikalara çevirir. Herhangi bir sıradaki her şey aranabilir, bulunabilir, değiştirilebilir ve sabitlenebilir. Bulma işlemlerinizi kaydedin. Tüm belgelerinizi saniyeler içinde dönüştürmek için tekrar tekrar kullanın. En İyi Çok Dilli Destek Mellel, aynı belgede birden fazla dili ve komut dosyasını desteklemek için oluşturuldu. Sağdan sola yazma sistemleri için ilk ve hala en iyi kelime işlemcidir. En İyi Dizin Aracı Dizininizi yarı yarıya oluşturun. Mellel's Index özelliği, diğer kelime işlemcilerde benzer araçlara sahiptir ve özel Index uygulamalarına rakip olmaktadır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

118 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.