Anasayfa » iCollections 8.0.5 MacOS
Araçlar- Çeşitli

iCollections 8.0.5 MacOS


Hakkında

iCollections, masaüstünüzü düzenli tutmanıza yardımcı olan, ustalıkla tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulamanın benzersiz özellikleri, onu Mac kullanıcıları için en popüler masaüstü düzenleme yöntemi yapan şeydir. iCollections, masaüstünüzde içine simge yerleştirebileceğiniz alanlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu, dosyalarınızın (resimler, belgeler, ekran görüntüsü, uygulamalar vb.) Düzenli kalması için ilgili öğeleri bir arada tutmanıza yardımcı olur. Fotoğraf Çerçevesi seçildiğinde, masaüstünde bir resim çerçevesi oluşturulacaktır. Fotoğraf Çerçevesi, resimlerinizin koleksiyonunu bir slayt gösterisi olarak görüntüler, örn. her gün yeni bir resim. Resimler klasörünüzü seçin ve harika anıları hatırlayın. Bir slayt gösterisi tanımlamak için Görünüm Ayarları'nı kullanın: pencere tasarımı ve gösterilecek ayrıntılar. Statik bir resim de oluşturabilirsiniz - klasör yerine bir resim seçmeniz yeterlidir. Çabuk ve kolay!
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

19 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.