Ofis

Microsoft Word 2019 VL v16.43 Türkçe MacOS


Hakkında

Güzel ve profesyonel belgeler oluşturun, cilalar ve paylaşın. Yazma araçları ve üstün inceleme Word belgeleri oluşturmak için kolay cilalı. Yeni panel, Word içindeki web içeriğine ilişkin bilgileri Insights web’de görüntüler. Düzen sekmesi, bir belgedeki tasarımı, renkleri ve yazı tiplerini yönetmenizi sağlar. Belgeleri paylaşmak ve incelemek için tümleşik araçları kullanarak birlikte çalışarak daha fazla sonuç alın. Birkaç kişi aynı belgede aynı anda çalışabilir ve ilgili metinle sohbet etmek için dişli yorumlar kullanabilir.

Diller:  İngilizce, Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe

Özellikleri

– Düzen sekmesi, belgelerinizin harika görünmesi için tasarım öğelerine hızlı erişim sağlar.
– Bing tarafından desteklenen yeni panel Insights, web okuma deneyimi ve yazarlığı ile ilgili içeriğe dayalı bilgileri görüntüler.
– Konu içeren yorumlar, ilgili metnin yanında yararlı tartışmalar yapmanızı sağlar.
– değişim seçenekleri. Çalışmanızı kolayca paylaşın ve başkalarını belgelerinizi gözden geçirmeye veya düzenlemeye davet edin.
– Birlikte yazma, aynı Word belgesinde birden fazla kişinin aynı anda çalışmasına izin verir.
– Birleşme postası. Word, Excel ve Outlook kullanarak yazışma hazırlayın.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.