Anasayfa » Movavi Screen Capture Studio 10.2.0 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Movavi Screen Capture Studio 10.2.0 MacOS


Hakkında

Mac için Movavi Screen Capture Studio ile, bilgisayar ekranınızı kolayca kaydedebilir ve video blogunuz için sesli mesaj, yazılım veya içerik sunumlarıyla video eğitimleri oluşturabilirsiniz. Dahili video düzenleyici, kayıtlarınızı akıllı filtreler, başlıklar, arka plan müziği ve daha fazlasıyla parlatmanıza izin verir. Mac için Screen Capture Studio, ekran görüntülerini profesyonel görünümlü yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. 
Özellikleri

Video kaydet Ekrandaki çekim alanını seçin.  Sesinizi kaydetmek için mikrofonunuzu bağlayın   Ses seviyesini, kare hızını ve diğer parametreleri ayarlayın   Kayıt Düzenle İstenmeyen materyalleri silin Başlık   ve müzik ekleyin.  Filtreler ve efektlerle deneyler yapın.  Sonucu kaydedin MP4, MOV, AVI veya diğer popüler formatları seçin   Videoyu mobil cihazlarda oynatmak için hazırlayın veya çevrimiçi paylaşın   SuperSpeed ​​modu ile herhangi bir zamanda kaydınızı kaydedin
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

120 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.