Anasayfa » Neo Cab 10.10.2019 Mac
Aksiyon - Macera

Neo Cab 10.10.2019 Mac


Hakkında

Otomasyonun aştığı bir dünyada insan olun. Los Ojos sokaklarında kiralanan son insan şoförlerinden Lina olarak oynayın. Arkadaşınız ve tek yaşam çizginiz kayboldu; parasız ve kalacak bir yer yok, yapabileceğiniz tek şey araba kullanmaya devam etmek. Hangi yolcuları alacaklarını ve hikayelerini öğrenmek için onlarla nasıl etkileşime gireceğinizi seçin. Mükemmel derecenizi ve işinizi korumak için çabalarken, kendi duygusal refahınızı pax'ınızın ihtiyaçları ile dengeleyin. Belki bu şehirdeki biri kendi hikayenizde size yardımcı olabilir?
Özellikleri

  • Duygusal bir hayatta kalma oyunu: otomasyonun üstesinden gelen bir dünyada insanlığınıza tutun.
  • İnsanlarla tanışmak. Hikayelerini öğrenin. İnsan kal!
  • Neo Cab uygulamasından, yolcularınızı seçecek ve şehir şebekesinde gezeceksiniz. Hedeflerine giderken onlara bağlanın ve onlarla sohbet edin. Yolda kalmak için mükemmel puanınızı korumanız gerekir. Parasal ihtiyaçlarınızı ve yolcularınızın ihtiyaçlarını kendi duygusal refahınızla dengeleyin. Daha da önemlisi: zihinsel sağlığınız veya yıldız puanınız?
  • Pax'ınızla bağlantı kurun: Yolcularla bağlantı kurmanın yollarını bulun. Her birinin anlatacak kendi hikayesi var.
  • Los Ojos'un sırlarını ortaya çıkarın: Lina'nın hayatta kalmak için en iyi yolu sürüşe devam etmektir. Lina'nın şehir şebekesinde gezinmesine yardımcı olurken Savy'ye olanları bir araya getirin.
  • Kendi rotanızı bulun: Neo Cab, Leigh Alexander, Kim Belair, Bruno Dias, Duncan Fyfe, Paula Rogers & Robin Sloan tarafından yazılan pax hikayeleriyle dallanan bir anlatı sunuyor.
  • Obfusc'dan orijinal film müziği (Monument Valley, Kart Evi)
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

493 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.