Anasayfa » Noir – Dark Mode for Safari 2022.3.4
İnternet Araçları

Noir – Dark Mode for Safari 2022.3.4


Hakkında

Noir, ziyaret ettiğiniz her web sitesine otomatik olarak karanlık bir mod ekleyen bir Safari uzantısıdır. Geceleri internette gezinmeyi çok daha iyi hale getirir. Noir ile bir daha parlak web siteleri tarafından kör edilmeyeceksiniz. Ve sonuçlar da harika görünüyor. Noir, bir sayfada kullanılan renklere bağlı olarak ziyaret ettiğiniz her web sitesi için özel bir koyu stil oluşturur. Bunun arka planda gerçekleştiğini bile fark etmeyeceksiniz – bu kadar hızlı – ancak sonuçtan kesinlikle memnun kalacaksınız: kontrastın korunduğu ve vurguların hala göze çarptığı, her web sitesi için özel olarak hazırlanmış güzel bir karanlık mod. Noir, Safari'de ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sitesiyle otomatik olarak çalışır. Varsayılan olarak Noir, cihazınızın Karanlık Moduna bağlıdır, bu nedenle web siteleri yalnızca siz istediğinizde kararır. Ancak bunu web sitesi başına bile kolayca beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Noir'ı yalnızca birkaç belirli web sitesinde kullanmak mı istiyorsunuz? Tabi ki! Bazı web sitelerinde Noir devre dışı bırakılsın mı? Sorun değil! Uygulama, cihazınızda kendinizi evinizde hissediyor. Bu bir Safari uzantısıdır, yani her yeni sayfa yüklediğinizde manuel olarak etkinleştirmeye gerek yoktur. Uygulama ayrıca Noir'i tüm iş akışlarınıza tam olarak entegre etmek için Kısayollar gibi sistem özellikleriyle sıkı bir şekilde bütünleşir. Ve ayarlarınız, iCloud kullanılarak tüm cihazlarınızla otomatik olarak senkronize edilir. Ve en önemlisi, Noir gizliliğinizi ciddiye alır: tarama verilerinizin hiçbirini toplamaz. Dönem.
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 12.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.