Anasayfa » Grids for Instagram 8.2.4 Mac OS
İnternet Araçları

Grids for Instagram 8.2.4 Mac OS


Hakkında

Grids for Instagram, Mac'inizdeki en iyi Instagram deneyimini size verir. Arabirim ayık ve adaptif kullanıcı. Hem tam ekran hem de pencere boyutu widget'ında çalışır. Piksel düzeyinde Rendering ve mükemmel bir görünüm. Retina Ekranıyla uyumludur. Fotoğrafların hiç bu kadar iyi görünmemişti.
Özellikleri

* Görünümü aydınlatmak için 4 güzel stiller * Kesintisiz birden fazla hesap arasında geçiş * Özel ayarlar görüntü boyutu, derinlik ve boşluk. * Instagram tarama deneyimi daha hızlı yaşayacaksınız! * Beğendiğinizi, yorum yaptığınızı, takip ettiğinizde ve çağrı cihazlarınızı ve etiketlerinizi gösterir. * Beğendiğinizi belirtmeden, favorilerinizi ve konumlarınızı, etiketlerinizi ve kişisel videolarınızı ve fotoğraflarınızı takip etmeden kullanıcıları ekleyebilirsiniz. Takip etmek gibidir ve gizlice sevdiğini belirtin. * Son gelişmelerin bildirimleri. * En son haberleri telefonunuzda yaptığınız gibi kontrol edin. * Yeni I like / followers / Mentions * Resimdeki kullanıcı etiketlerini göster: * Daha kolay gezinme için klavye kısayolları
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

66 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.