Anasayfa » Noise Reducer Pro 2.1 Mac
Fotoğraf

Noise Reducer Pro 2.1 Mac


Hakkında

Fotoğraflarınızdan dijital gürültüyü kolaylıkla kaldırın… Düşük ışık koşullarında veya çok iyi olmayan bir kamerayla fotoğraflara tıkladığınızda, çekilen görüntülerin netliği genellikle normalde Gürültü olarak adlandırılan küçük benekler tarafından bozulur. Fotoğraflarınızdaki dijital gürültüyü ortadan kaldıran ve ayrıntılarından ödün vermeden onları lekesiz hale getiren en yeni uygulamamız Noise Reducer'ı edinin. Sihrini çalıştırmasına izin verin ve sonuçları görün!

Fotoğraf Uzantısı:

Gürültü Azaltıcı Pro artık Mac'teki Fotoğraflar uygulamasının bir uzantısı olarak mevcuttur. Fotoğraflarınızı 'Mükemmel Resim' yapmanıza yardımcı olan, Mac'teki Fotoğraflar uygulaması için şimdiye kadarki ilk gürültü azaltma uzantısıdır. Noise Reducer Pro uzantısını kullanarak tek bir tıklamayla fotoğraflarınızdaki gürültüyü sorunsuz bir şekilde kaldırın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.