Araçlar- Çeşitli

NoteList 4.3.3 macOS


Hakkında

NoteList, metin biçiminde veya RTF’de, içinde resim olsun veya olmasın notları yönetmenize olanak tanır. Bir NoteList belgesi, bir tablodaki notların listesini ve ayrıntılarda seçilen notu içerir. Kullanıcı, seçilen notu istediği zaman düzenleyebilir ve değiştirebilir.

Basit ve zarif ‘renk kategorilerinin’ tuhaf kullanımı, uygulamayı tamamen benzersiz kılıyor. Herhangi bir notun boyutu çok büyük olsa bile, tek bir belge içinde çok sayıda notu yönetmek idealdir.

NoteList, herhangi bir nota belirli bir kategori atayarak notları kategoriler halinde kataloglamaya izin verir. Kategoriler etiketlerle tanımlanır. Herhangi bir kategori etiketi, ilk bakışta notların içeriğini tanımlamaya izin vermek için farklı bir renge sahip olabilir.

Kategoriler, kullanıcının ihtiyaç duyduğu şekilde düzenlenebilir ve kullanıcıya bir belgenin içindeki notları kataloglaması ve göz atması için ana aracı verir. Kullanıcı, herhangi bir belgede ihtiyaç duyduğu kategorileri oluşturabilir ve yönetebilir.

Kullanıcı istediği zaman bir menü açılır pencereleri veya bir arama tuşu kullanarak notları kategoriye veya içeriğe, oluşturma tarihine ve değiştirme tarihine göre arayabilir ve filtreleyebilir. Halihazırda sıralanmış olan belgeyi istediğiniz gibi açmayı seçebilirsiniz.

Herhangi bir not değiştirilebilir ve düzenlenebilir, görüntüleri bulucudan sürükleyip bırakarak ve gerçek bir kelime işlemcide olduğu gibi yazı tipi, stil ve boyut uygulayabilir. Metni değiştirmek, aramak ve değiştirmek, kurallar ve yazım için çeşitli araçlar mevcuttur. Herhangi bir zamanda bir not yalnızca metin biçimine dönüştürülebilir.

Kullanıcının diskteki herhangi bir dosyadan not alması gerekiyorsa, bulucudan dosya simgesini sürükleyip uygulama içindeki notlar listesine bırakması yeterlidir. Dosya içeriği ile yeni bir not oluşturulacaktır.

NoteList’in içindeki her şey Spotlight etkindir ve NoteList çalışmıyorken bile Spotlight aracılığıyla tamamen aranabilir.

Devam, Otomatik Kaydet, Sürümler, Tam ekran ile Aslan hazır. OS X Lion’da korumalı alan şikayeti ve ardışık.

NoteList, kullanıcının varsayılan olarak uygulama başlatıldığında açılacak bir başlangıç ​​belgesi belirlemesine olanak tanır.

OS X 10.7 Lion ile tam uyumlu. OS X 10.6.6 Snow Leopard ile de çalışabilir

Özellikleri

 • Belge tabanlı, verilerinizi birden fazla dosyada düzenlemenizi sağlar
 • Herhangi bir belge sınırsız sayıda not içerebilir
 • Belgeyi her zaman otomatik kurtarma açıkken kaydeder
 • Herhangi bir formatta not alınmasına izin verir: TEXT, RTF, RTFD (RTF + resimler)
 • Safari’den Kopyala ve Yapıştır, biçimlendirmeyi ve bağlantıları korur
 • Kelime işlemcide olduğu gibi metinle biçimlendirme ve çalışma için eksiksiz araçlar seti
 • Gömmek için görüntüleri doğrudan bir belge notunun içine sürükleyip bırakın.
 • Bir TXT, RTF, RTFD dosyasını sürükleyip bırakmak, belgenin içinde yeni bir not oluşturur
 • Tüm notlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak renkli etiket kategorileri
 • Yazarken ve kategoriye göre hızlı dahili arama
 • Oluşturma Tarihine ve Değiştirme Tarihine göre listede sırala
 • Devam Etme, Otomatik Kaydetme, Sürümler, Tam ekran, Korumalı Alan ile Lion hazır
 • İlk sürümden bu yana yerel Spotlight
 • Yerel Yardım sistemi
 • Gömülü PDF kullanım kılavuzu
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.