Anasayfa » ON1 Effects 2022.5 v16.5.1.12526 Mac OS X
Fotoğraf

ON1 Effects 2022.5 v16.5.1.12526 Mac OS X


Hakkında

Farklı efektler, kenar desenleri veya dokular uygulayarak resimlerinize yeni bir görünüm vermenizi sağlayan MacOS fotoğraf işlemcisi kullanımı kolaydır. Resimlerinize çeşitli efektler uygulayarak şaşırtıcı, sanatsal veya sadece ilginç sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilirsiniz. ON1 Etkileri (eskiden Perfect Effects Standard olarak bilinir), fotoğraf arşivinize hızlı bir şekilde yeni bir görünüm kazandırmak için tasarlanmış güçlü düzenleme ve işleme araçlarına hızlı erişim sağlayan bağımsız bir OS X uygulamasıdır. ON1 Etkileri, tüm süreci büyük ölçüde basitleştiren bir yükleme paketi ile birlikte gelir, ancak aynı zamanda yükleme ile ilgili tüm dosyaları düzgün bir şekilde kaldırmak için bir kaldırıcı içerir (kaldırıcı, uygulama dizininde oluşturulan belge klasörüne yerleştirilir). Size kolaylık sağlamak için, ana pencere ON1 Effects panelinde fotoğraflarınızın kütüphanesine hızlı bir şekilde gitmenizi sağlayan bir tarayıcı vardır, böylece tek yapmanız gereken işlemek istediğiniz görüntüyü seçmek ve gerekli ayarlamaları yapmaktır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.02 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.