Anasayfa » MetaImage 2.0.5 MacOS İndir
Fotoğraf

MetaImage 2.0.5 MacOS İndir


Hakkında

MetaImage görüntüleri meta verileri okumak, yazmak ve düzenlemek için mükemmel bir araçtır. Bu, EXIF, IPTC ve XMP etiketlerinin yanı sıra MakerNotes öğelerini güzel ve tanıdık bir arabirimde düzenlemenizi sağlayan ilk editördür.  
Uygulama iş akışınızı iyileştirmek için tasarlanmıştır. Kullanıcılar hazır ayarları oluşturabilir ve yönetebilir. Ayrıca, coğrafi ve küçük resim verileri için özel bir destek sağlanmaktadır. Ek olarak, görüntülenen etiketler tercihler aracılığıyla özelleştirilebilir. Bu sayede uygulama kişisel ihtiyaçlarınıza uyar. MetaImage, mac ekosisteminize tamamen entegredir. Uygulama bile bir Fotoğraf uzantısı içerir. Bu şekilde, doğrudan Photos.app'daki fotoğraflarınızı inceleyebilirsiniz. Desteklenen etiketler (> 5000 etiketler): - EXIF - IPTC - XMP - ICC Profili - Canon - Leica - FujiFilm - Nikon - Olympus - Panasonic - Pentax - SigmaRaw - Sony - ve daha fazlası Uygulama profesyonel ihtiyaçlar için tasarlanmıştır. 90'dan fazla resim formatı desteklenir (HEIC, MOS, CR2, DNG, NEF, NRW, JPEG, PNG, TIFF, RAW ve daha fazlası). MakerNotes etiketleri düzenlenebilir, ancak oluşturulamaz veya silinemez. Bu, OEM yazılımıyla ilgili birçok olası sorunu önler.
Özellikleri

- Etiketleri CSV ve JSON'a dışa aktarma - Gömülü küçük resimleri dışa aktarma - Gömülü jpeg'i ham üründen dışa aktarma - Birden çok etiketi kopyala / yapıştır - Destek şifre korumalı görüntüler - Destek bildirimleri ve dokunmatik çubuk - Klasör işleme desteği (* HEIC dosyaları hariç *)
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

53 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.