Fotoğraf

ON1 – Photo Editing Software 2020 (update 11.07) MacOS


Hakkında

ON1, fotoğrafçılara zaman kazandırmak için birinci sınıf fotoğraf düzenleme yazılımı uygulamaları oluşturur.

ON1 Photo RAW 2020
Bu profesyonel sınıf fotoğraf organizatörü, ham işlemci, katmanlı düzenleyici ve efektler uygulaması, bir fotoğraf uygulamasında ihtiyacınız olan her şeyi içerir. En yeni özellikler AI destekli özellikler AI Match ve AI Auto, Efektlerde dört filtre (Hava Durumu, Güneş Parlaması, Renk Dengesi, Kanal Karıştırıcı), ham dosyaların gelişmiş kod çözme (özellikle Fujifilm için), X-Rite özel kamera profilleri, SmugMug entegrasyonu, gelişmiş gürültü azaltma, harita görünümü, Baskı Modülü, hız / performans geliştirmeleri ve çok daha fazlası!

ON1 Resize 2020
ON1 Resize (eski adıyla Perfect Resize Standard), resimlerinizi baskıya hazır hale getirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi araç sağlayan basit bir resim yeniden boyutlandırma uygulamasıdır. Düzenle ve Yeniden Boyutlandır. ON1 Resize çok daha iyi hale geldi. YENİ ON1 Yeniden Boyutlandırma artık fotoğrafları görüntülemek, çıkartmak ve düzenlemek için en hızlı yollardan birini içeriyor – ON1 Gözat. Düzenleme ve yeniden boyutlandırma iş akışınız için yeni başlangıç ​​noktasıdır.

ON1 Efektleri 2020
Fotoğraf Efektleri, Filtreler, AÜSS ve Ön Ayarların Nihai Koleksiyonu. ON1 Efektleri 2020, yüzlerce yerleşik fotoğraf efekti, filtre, LUT, kenarlık, doku ve ön ayar içerir – hepsi stilinize göre tamamen özelleştirilebilir. ON1 Efektleri ile sonsuz yaratıcı olasılıklar var. En popüler olanlarımız HDR Look, B&W, Lens Bulanıklığı (tilt-shift), Parlamalar, Renk Geliştirici, Ton Geliştirici, Dokular, Kenarlıklar, Film Görünümleri, Bölünmüş Ton ve daha fazlasını içerir.

ON1 HDR 2020
ON1 HDR 2020, bir göz açıp kapayıncaya kadar açık pozlama ve gölge ayrıntılarını bir göz açıp kapayıncaya kadar birleştiren kusursuz, doğal HDR fotoğraflar oluşturur. Bulutlar ve akan su gibi hareketi canlı bir önizleme ile kontrol edebilirsiniz. Ardından, yaratıcılığınızı sergileyen güçlü araçlar ve hazır ayarlarla HDR fotoğraflarınızı mükemmelleştirin. ON1 HDR, Lightroom® Classic CC için hem bağımsız hem de eklenti olarak çalışır.

Özellikleri

Neler Dahil:

  • ON1 Fotoğraf RAW 2020.5 v14.5.1.9231
  • ON1 Yeniden Boyutlandır 2020.1 v14.1.0.8865
  • ON1 Efektler 2020.1 v14.1.1.8865
  • ON1 HDR 2020.1 v14.1.1.8876
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.11 veya üstü 64 bit

İndirme Linkleri

Turbobit

3.66 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.