Anasayfa » Overloud TH-U Complete v1.2.1 Mac
Ses Düzenleme

Overloud TH-U Complete v1.2.1 Mac


Hakkında

TH-U, gerçek kurulumlardan oluşturulan teçhizat modellerini yükleyebilir. Overloud'un tescilli teknolojisi, mühendislerimizin amplifikatörün, kabinin, mikrofonların, mikrofon ön yükselticisinin ve oda sesinin doğrusal olmayan ve dinamik tepkisi dahil olmak üzere tüm bir donanımın tepkisini örneklemesine ve yakalamasına olanak tanır. Rig To Model teknolojisi, hem analog hem de dijital kurulumları yakalamanıza izin verir. TH-U'ya entegre olan Rig Player, örneklenen teçhizatların herhangi bir nüansını yeniden üretmenize olanak tanır. 3D KABİNET SİMÜLASYONU TH-U, öndeki ve hatta kabinin arkasındaki 3D alanda herhangi bir yere yerleştirilebilen 4 mikrofonlu bir matris sunar. Sadece bir mikrofonu sürükleyin ve istediğiniz yere yerleştirin. Tıpkı gerçek bir dolap odasında yaptığınız gibi, yaratıcı faz efektleri elde etmek için mikrofonlar arasındaki göreceli mesafeyi değiştirin. 6 farklı oda tipi seçilebilir. ReSPiRe 2 teknolojisi, kabinin gerçek tepkisi ile bir karışıma uyacak ve diğer cihazlarla frekans çakışmasını önleyecek şekilde optimize edilmiş işlenmiş bir versiyon arasında seçim yapmanızı sağlar. Bas kabinlerinde woofer ve tweeter seviyeleri üzerinde ayrı bir kontrole sahipsiniz. YARATICI ETKİLER TH-U sadece bir amplifikatör değişimi değildir. Kişisel tonunuzu oluşturmanıza ve enstrümanınızın sınırlarını keşfetmenize olanak tanıyan yaratıcı bir araçtır. Elektro gitarınızı bir akustik gitara dönüştürün, zil modülatörü ile synth benzeri tonlar oluşturun. Org tonu yapıcı ile gitarı bir org haline getirin. TH-U tonlarını sınırsız genişletmek için üçüncü bölüm kitaplıklarından herhangi bir İmpuls Yanıtı içe aktarın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

327 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.