Ses Düzenleme

YC Audio Loop Box v1.0 VST AU RETAiL Mac


Hakkında

YC Audio ve Pyrit Music, size ‘Loop Box VST‘ sunmak için bir araya geldi. Bu VST, her biri VST’nin kendisi aracılığıyla kullanılabilen 4 Bulut Sunucusuna sahip 40 hazır Döngü sunar. Bunlar kuru, devre arası, ters ve dilim içerir.

Ayrıca Reverb, Attack, Decay, Panning ve daha fazlasını içeren tam bir FX Suite’e sahipsiniz.

Basitçe kullanmak istediğiniz Döngüyü ayarlayın ve kullanmak istediğiniz örneği girin, yani kuru (Cmin), ilk yarı (Emin), ters (Gmin) veya dilim (Amin), ardından tempoyu ayarlayın ve davullarınızı eklemeye başlayın.

‘Loop Box VST’ melodileri sizin için hazırlayarak size yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Yaylı çalgılar, piyanolar, çanlar, korolar ve daha fazlasıyla seçim yapabileceğiniz çok çeşitli… o zaman tek yapmanız gereken kendi davullarınızı eklemek ve bir hitiniz var!

Özellikleri

Ürün Ayrıntıları:
40 Döngü
Her Döngü
Tam Efekt Paketi için 4 Örnek
Windows / Mac Uyumlu
2,63 GB İndirme Dosyası Boyutu (Sıkıştırılmış)
31,5 GB İçerik (Sıkıştırılmamış)

İndirme Linkleri

Turbobit

1.04 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.