Strateji

Pendragon 1.2.16 (42178) MacOS


Hakkında

Pendragon, yaptığınız her hareketin anlatıyı yönlendirdiği ve her hikaye değişiminin yeni oyun fırsatları yarattığı sıra tabanlı bir strateji oyunudur.

Çok ödüllü 80 DAYS ve Heaven’s Vault’un yaratıcılarından.

Özellikleri

  • Vahşi yaratıklar, acımasız haydutlar ve Sör Mordred’in kara şövalyeleriyle yüzleşmek için Karanlık Çağ Britanya’sında yolculuk edin. Rastgele bir oyun tahtası, her oyunun yeni olmasını sağlar.
  • Pozisyonun her şey olduğu, kayıpların kaçınılmaz olduğu ve her adımın anlatıyı kalıcı olarak şekillendirdiği basit ama son derece stratejik savaşlarla sıra tabanlı savaşlarda savaşın.
  • Hikayeyi ve oynanışı bir olarak deneyimleyin: Pendragon’un hikayesi, sizin kararlarınız ve düşmanlarınızın kararları doğrultusunda savaş alanında oynanır.
  • Maceraya liderlik edecek bir karakter seçin. Kişilikleri hikayeyi şekillendirecek: Morgana le Fay hain; Kraliçe Guinevere, yaptığı hatalardan etkilenmez; Sir Lancelot Fransız’dır; Sir Gawaine genellikle sarhoş …
  • Hikayeyle birlikte eğilimleri ve yetenekleri büyüyen ve değişen şövalyeler, kahramanlar ve köylülerden oluşan paçavra bir grup oluşturun.
  • Efsaneyi yaşayın: Aşk, şüphe, intikam, fedakarlık ve cinayet olacak – ve kimse güvende değil, lideriniz bile.
  • Krallığın kaderini belirleyin: Eylemleriniz, Arthur’un Mordred ile tek başına mı yoksa onun yanında arkadaşlarıyla mı yüzleşeceğini belirler.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+
İşlemci türleri ve hızı: Core i5
RAM minimum: 4 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

276 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.