Anasayfa » PhotoMill X 2.2.0 Mac
Fotoğraf

PhotoMill X 2.2.0 Mac


Hakkında

PhotoMill, çok sayıda görüntüyü en popüler görüntü biçimlerine dönüştürmenize, dosyalarınıza anlamlı adlar vermenize, metin ve görüntü içeren filigran eklemenize, fotoğrafları ayarlamanıza (parlaklık/doygunluk/pozlama/gri tonlamalı/vb.), geometriyi sığdırmanıza (ölçek/kırpma/kırpma) yardımcı olur /vb.), özel meta verileri kaldırın, kendi telif haklarınızı ekleyin vb. Ayrıca, PhotoMill harika bir toplu meta veri düzenleyicisi, yeniden adlandırıcı ve fotoğraf tarayıcısıdır.
Özellikleri

Dönüştür
 • Dönüştürme: BMP, GIF, JPEG, JPEG 2000, PDF, PNG, TIFF
 • Renk modelleri: RGB, Gri, CMYK Renk derinliği: 8/16/32 bit; alfa kanalı olan veya olmayan
Meta veri düzenleyici
 • Fotoğraflarınızdaki EXIF/IPTC meta veri etiketlerini düzeltin: GPS koordinatlarını yerleştirin, fotoğraflarınızdan özel bilgileri kaldırın, çekim tarihlerini düzeltin veya ayarlayın, kendi telif hakkınızı, anahtar kelimelerinizi veya derecelendirmenizi ekleyin.
Fotoğraf tarayıcı
 • Uygulama, Tarayıcıda fotoğrafların rahat bir şekilde taranması ve çok kriterli olarak aranması için bir dizi özelliğe sahiptir. Tarayıcının 3 paneli vardır: Görüntü Bilgisi – seçilen bir fotoğraf hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler; Gruplar – fotoğrafları seçilen kriterlere göre gruplara/alt gruplara böler, örneğin, çekim tarihlerine göre; Ara – size farklı kriterlere göre fotoğraf arama fırsatı verir.
Yeniden isimlendirmek
 • Dosya adlarını "profesyonel" şekilde oluşturarak dönüştürülen fotoğraflara metin ve etiketler kullanarak anlamlı adlar verebilirsiniz: dizin, çekim tarihi, orijinal ad, görüntü genişliği, "bul ve değiştir" vb. Ayrıca, fotoğrafları herhangi bir dönüştürme yapmadan yeniden adlandırabilirsiniz. .
yeniden boyutlandır
 • Bir dizi geometri eylemiyle görüntü boyutunu sığdırın: ölçeklendirme, kırpma, kenarlık ekleme, kırpma, rengi kırpma, döndürme ve çevirme, otomatik döndürme (EXIF yönüne göre), çözünürlüğü değiştirme.
Filigran
 • Metin - fotoğraf meta veri bilgilerini kullanabilirsiniz - etiketler: çekim tarihi, anahtar kelimeler, kamera üreticisi vb. ve ayrıca girilen metin. Yazı tipi boyutu sabit veya görüntünün genişliğine, yüksekliğine, uzun veya kısa kenarına göre olabilir. Çok satırlı metin, kontur, gölge, döndürme, döşeme ve diğer özellikler.
 • Görüntü – görüntü boyutu sabit veya ana görüntü boyutuna göre olabilir. Görüntü döşeme de mevcuttur.
 • Dikdörtgen – metin için arka plan; kare veya yuvarlak. Dolgu ve kontur rengi yarı saydam olabilir.
Renkleri ayarla
 • Kullanılabilir filtreler: otomatik kontrast, otomatik beyaz dengesi, gama, kontrast, pozlama, keskinlik, gri tonlama, sepya, renklendirme, sıcaklık, HSL kanalları (Ton/Doygunluk/Açıklık), HSV kanalları (Ton/Doygunluk/Değer,Parlaklık), RGB kanalları , eğriler.
 • Saydamlıkla çalışma: alfa maskesi, renkten alfaya, alfadan renge. Renk uyumu: profil atayın, profile dönüştürün, profille kanıtlayın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12.2 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

49 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.