Anasayfa » Polyverse Infected Mushroom Manipulator 1.0.3 Mac
Ses Düzenleme

Polyverse Infected Mushroom Manipulator 1.0.3 Mac


Hakkında

Polyverse Infected Mushroom Manipulator 1.0.3  Benzersiz granüler algoritmalar sayesinde, Manipülatör, monofonik sesin tonunu ve perdesini yeni ve keşfedilmemiş şekillerde büyük ölçüde değiştirebilir. Zarif bir şekilde ses perdesi ve harmonizasyondan, sizi tamamen yeni bir sese bırakacak son derece sonik bir kargaşaya kadar, Manipulator yaratıcılığa neden olduğu kadar çok yönlüdür. Neredeyse sonsuz Manipülasyon Saha işleme, formant, harmonikler, ses bulaşması, sözde stereo ve daha fazlası dahil olmak üzere 10 farklı efektle donatılan Manipulator normal bir vokal alabilir ve karmaşık, yeni bir sese dönüştürebilir. Diğer monofonik ve ritmik kaynaklar Manipulator ile özellikle iyi çalışır.  
Özellikleri

Seslerinizi yenilerle bükün ve şekillendirin Vokal ve enstrüman seslerini ve ses tonlarını değiştirin 10 Sonsuz kombinasyonlarla farklı efektler Mevcut performansların melodilerini değiştirin 4 polifonik sesle uyum yaratın Kapsamlı modülasyon yetenekleri Canlı performans için gerçek zamanlı işlem desteği VST / AU / AAX eklenti formatları
İndirme Linkleri

Turbobit

40 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.