Anasayfa » Posterino 3.5 MacOS
Fotoğraf

Posterino 3.5 MacOS


Hakkında

Tatilden döndünüz ve şimdi çevrimiçi fotoğraf albümlerini bir araya getirme, arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşma ve… arkadaşlara DOĞUM GÜNLERİ, hatta eviniz için orijinal posterler göndermek için kişiselleştirilmiş kartpostallar oluşturma zamanı.  Posterino, kullanımı kolay ve büyük bir şablon koleksiyonuyla, fotoğraflarınızı sadece iPhoto’dan içe aktarmanız, metni özelleştirmeniz, dijital posta damgasını koymanız ve Mail.app tarafından göndermeniz yeterlidir. İşte bu kadar kolay. Posterino, arka plan resimlerinin boyutunu ve konumunu ayarlayarak kendi şablonlarınızı oluşturmanıza bile olanak sağlar. Posterino, grafik sanatlarda özel bir hediye gerektirmez, hepsi sadelik bastonundan alır. Posterino'nun en azından en çok talepkar olanları için performansında biraz gerilediği ölçüde.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

117 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.