Anasayfa » Movavi Photo Manager 1.2.1 MacOS
Fotoğraf

Movavi Photo Manager 1.2.1 MacOS


Hakkında

Anılara odaklan, fotoğrafları yönetmeyi unut. Bu program, RAW, JPEG, PNG ve diğer birçok formattaki görüntüler dahil, tüm fotoğraf koleksiyonunuzu yönetmenize yardımcı olur. Movavi'nin fotoğraf organizatörü, fotoğraf koleksiyonunuz kadar zamanına değer veren herkes için vazgeçilmez bir araçtır. Otomatik albüm oluşturma düzenleyicisi Movavi fotoğrafları, resimlerinizi tarihe ve GPS koordinatlarına göre otomatik olarak sıralar. Fotoğraf etiketleme Movavi görüntü düzenleyicisini kullanarak görüntü dosyalarınızı etiketleyin , böylece fotoğraf kitaplığınıza kolayca göz atabilirsiniz. Coğrafi Konum Otomatik olarak oluşturulan fotoğraf albümlerini ülkeye göre sıralayarak kontrol edin. Bu albümler kentindeki görüntüleri filtreleyin. Görüntüleri düzenleme Tek tek fotoğraflarla çalışın veya aynı anda birden fazla fotoğrafı düzenleyin: görüntüleri kesin, çevirin ve döndürün, ufukları düzeltin ve daha fazlasını yapın. Görüntüleri görün Ajavi’nin hızlı ve güvenilir görüntülerini kullanarak düzenleyiciyi kullanarak fotoğraflarınızı birçok popüler görüntü biçiminde görün.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

93 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.