Grafik - 3D - Animasyon

Red Giant Magic Bullet Suite 13.0.12 macOS


Hakkında

Red Giant Magic Bullet Suite 13.0.12 – Film yapımcıları için renk düzeltme, kaplama ve film görüntüsü. Magic Bullet Suite, editoryal zaman çizelgenize doğru, sezgisel, gerçek zamanlı renk düzeltmesi ve ötesini getiren yedi araçtan oluşan bir araçtır.

Color Correct
Magic Bullet Suite 13, çekimlerinizin düzenleme zaman çizelgesinde mükemmel görünmesini sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Gözlerinizi beklediği gibi çalışan güçlü renk ayarlamalarıyla çekimlerinizi dengeleyin. Ardından, lens filtrelerinin ve film stoklarının doğru simülasyonları ile renk düzeltmenin ötesine geçin. Magic Bullet Suite ile farklı bir uygulamaya geçmek zorunda kalmadan mevcut olan en güçlü ve sezgisel gerçek zamanlı renk düzeltme araçlarına sahip olacaksınız.

Stilize
Çekimlerinize bir Hollywood filmi görüntüsü verin. Magic Bullet Suite’teki araçlarla, çekimleriniz anında sinema karşıtlığına ve büyük bütçeli filmlerin sofistike renk paletlerine anında sahip olabilir. Popüler filmler ve TV şovlarını temel alan tamamen özelleştirilebilir ton ayarları ile saniyeler içinde harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Daraltın
yeteneğin en iyi şekilde görünmesini, böylece, hızla denge cilt tonları kırışıklıkları azaltmak ve cilt lekelerini çıkarmak. Magic Bullet Suite kozmetik temizliği hızlı ve kolay hale getirir ve size dokunulmamış görünen doğal sonuçlar verir.

Temizleme
Çekimlerinizi karanlıkta veya yüksek ISO değerlerinde çekim sonucu oluşan video parazitlerinden koruyun. Magic Bullet Suite, çekimlerinizdeki ayrıntıları korurken gürültüyü temizleyebilir. Renk derecelendirme işleminizin sonunda, Magic Bullet Suite, bazı ince dokuları ve nihai ürününüze orijinal ve işlenmemiş hissettiren bir görünüm veren doğal bir film tanesini de yeniden sunabilir.

UYUMLULUK
Magic Bullet Suite, her biri kendi uyumluluk bilgisine sahip birkaç farklı araçtan oluşur. Her araç Mac ve Windows’ta çalışır ve Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects ve Apple Final Cut Pro X ile uyumludur, ancak bazı araçlar ek ana uygulamalarda da çalışır.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

131 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.