Anasayfa » Red Giant Shooter Suite 13.1.11 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Red Giant Shooter Suite 13.1.11 MacOS


Hakkında

Red Giant Shooter Suite 13.1.11, kameralardan ve ses cihazlarından medya ile çalışan atıcılar ve editörler için eklenti paketinin en son sürümüdür. Shooter Suite, çekimlerinizin kameranızdan düzenleme zaman çizelgesine güvenli, sağlam ve senkronize olmasını sağlayacak şekilde güvenle çekim yapma özgürlüğü veren dört araçtan oluşan bir araçtır. PluralEyes - Saniye cinsinden Ses / Video senkronizasyonu. PluralEyes, ses ve çoklu kamera videosunu otomatik olarak senkronize eder, senkronizasyonunuzu günler yerine saniyeler içinde hazırlar. Bu bağımsız uygulama doğrudan Final Cut Pro, Premiere Pro, Medya Besteci ve Vegas Pro ile çalışır ve diğer NLE'lerle kullanmak üzere medya dosyalarını kolayca dışa aktarabilir. Etkileşimli bir zaman çizelgesi ve görsel geribildirim ile senkronizasyonu izleyin ve daha sonra dahili ince ayar kontrollerini kullanın. Post prodüksiyon sırasında ses / video senkronizasyonunuzda devrim yapmak için PluralEyes kullanın.
 • Herhangi bir NLE için mevcut olan en doğru A / V senkronizasyonu.
 • Tek bir düğmeye dokunarak ses ve videoyu senkronize eder.
 • Doğrudan Adobe Premiere Pro'da senkronize edin.
Red Giant Offload - Çekimlerinizi kameranızın ortam kartından bilgisayarınıza ve / veya harici sürücülerinize güvenle boşaltmak ve yedeklemek için kullanılan basit ve bağımsız bir uygulamadır. Boşaltma hemen hemen tüm kameralarla, kartlarla ve medya formatlarıyla çalışır. Özel bir donanıma gerek duymaz, bu nedenle Boşaltma, sette, sahada veya eve döndüğünüzde kullanım için idealdir. Çekimlerinizin korunmasını sağlamanın en hızlı ve en basit yolu.
 • Kullanımı kolaydır ve dosyalarınızın güvende olduğundan emin olun.
 • Hemen hemen her kamera, kart ve formatla çalışır.
 • Tam bir kopyasını doğrulayarak, yedeğinizi orijinalle karşılaştırır.
Red Giant Instant 4K, olağanüstü sonuçlar veren videonuzu çeşitli yüksek çözünürlük formatlarına dönüştürür. Akıllı algoritmaları, istenen çözünürlüğün boyutlarına uyacak yeni pikseller üretir, ardından görüntü ayrıntılarını korumak için keskinleştirme ve kenar yumuşatma ekler. Gelişmiş dönüştürme algoritmalarımızı kullanan Instant 4K, ana bilgisayar uygulamaları tarafından sağlanan ölçeklendirme araçlarından daha yüksek kaliteli sonuçlar üretir - After Effects ve Premiere Pro. Anında 4K, çekimlerinizi 720P, 1080P, 2K ve 4K ve daha fazlasına dönüştürmeyi kolaylaştıran kullanımı kolay hazır ayarlarla birlikte gelir.
 • Ana bilgisayar uygulamaları tarafından sağlanan ölçeklendirme araçlarından daha iyi sonuçlar.
 • Dönüştürmeyi kolaylaştıran basit çözünürlük ön ayarları.
 • Instant HD'den% 400'e kadar daha hızlı.
Kırmızı Dev Çerçeveler - Video çekiminize 24p film görünümü ekleyin. Sıradan titreşimli video ile başlayın ve Red Giant Frames'in karmaşık algoritmalarını uygulayın. Anında, eseri olmayan 24p filmin yumuşak, bozulmamış görünümünü elde edeceksiniz. Posta kutusu oluşturma ve yayın için güvenli renk kontrolü gibi faydalı özelliklerin yanı sıra, çerçeve enterpolasyonuna alan karışımlı ve harekete uyumlu yaklaşımlar arasında seçim yapın. Çerçevelerdeki altı araçla, en sevdiğiniz düzenleme zaman çizelgelerinde yüksek kaliteli sonuçlar elde ederek NTSC, PAL veya HD titreşimli biçimlerinden 24p'lik gerçek bir dönüşüm elde edersiniz.
 • Hızlı sonuçlar için hızlı alan karıştırma algoritması.
 • Akıllı yumuşatma için yüksek kaliteli harekete uyumlu algoritma.
 • DV ve HDV çekimlerinde kaybolmuş renk bilgilerini kusurlarını giderir ve onarır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

212 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.