Anasayfa » Renamer 5.3.0 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Renamer 5.3.0 MacOS


Hakkında

Dosya adları, belki fotoğraflarla veya ses dosyalarıyla uğraşırken, genellikle sorunlara neden olmaz. ID3 veya EXIF ​​etiketlerine ek olarak, duruma bağlı olarak, dikkatle ele alınacak diğer konu, dosyanın adıdır. Renamer, ne kadar olursa olsun, çok sayıda dosyayı yeniden adlandırmanız için gereken şeydir. Bunu başarmak için Renamer, arama ve değiştirme, metin ekleme veya üzerine yazma, dosyaları numaralandırma veya yalnızca küçük harf ve büyük harf yöntemleri arasında dönüştürme gibi birçok kanıtlanmış ürün sunar. Renamer, bulanık veya egzotik özellik panelleri olmayan, sadece birkaç metin alanı ve Renamer'in sunduğu seçenekleri seçtiğiniz bir açılır kutu içermeyen taze ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar.
İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.