Anasayfa » Resize Sense 2.3.2 MAC
Fotoğraf

Resize Sense 2.3.2 MAC


Hakkında

Resize Sense, toplu işlemi manuel kırpma ve düzleştirme ile birleştirmeyi mümkün kılar. Herhangi bir görüntüyü manuel olarak kırpın ve düzeltin; kırpılan kısım gerektiği gibi yeniden boyutlandırılacaktır. Her şey tek bir operasyonda! Diğer toplu yeniden boyutlandırıcıların çoğu, en iyi durumda, herhangi bir manuel kontrol olmaksızın kırpma dikdörtgeninin otomatik olarak hizalanmasına izin verir. Ayrıca, Yeniden Boyutlandırma Algısı ile görüntüler arasında kırpma ve düzeltme ayarlarını senkronize edebilir ve birçok görüntüyü manuel olarak toplu kırpmayı mümkün hale getirebilirsiniz! Resize Sense, canlı bir son görüntü önizlemesi sağlar. Kırpma, kenarlıklarla genişletme, deforme etme vb. sonrasında nihai görüntünün nasıl göründüğünü hemen görün. Asla aynı konfigürasyona iki kez girmenize gerek yok! Boyut yapılandırmalarınızı ve dışa aktarma ayarlarınızı ön ayar olarak kaydetmeniz yeterlidir. Resize Sense, harika bir dışa aktarma kontrolü sunar. Orijinal dizin yapısını çoğaltın, oluşturulan dosya adlarında vb. boyut ve meta veriler gibi görüntü bilgilerini kullanın. Yeniden Boyutlandırma Algısı, görüntünün en boy oranı değişirse ne yapacağınıza karar vermenizi sağlar: kırpma, deforme etme veya kenarlık ekleme. Görüntü istenen boyut için çok küçükse: büyütün, tuvali genişletin, orijinali koruyun veya bu görüntüyü atlayın. Birçok görüntüyü yeniden boyutlandırmak, kırpmak, düzeltmek, döndürmek, çevirmek ve yeniden adlandırmak için gereken saatlerce süren sıkıcı işleri ortadan kaldırın! IPTC'yi ve hatta EXIF ​​meta verilerini aynı anda birden çok görüntüde düzenleyin. Bir web / grafik tasarım projesi için katı boyut gereksinimleriniz olsun ya da sosyal medya veya e-posta için çok sayıda resmi küçültmek isteyin, Resize Sense işi hızlı ve kolay bir şekilde halledecektir. Ayarlarınızı ön ayar olarak kaydedin, bir dahaki sefere daha da az zaman alacaktır! Resize Sense, tüm yeniden boyutlandırma ve kırpma ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılar:
  • Tam olarak gerekli boyutları tanımlayın
  • Orijinal görüntüyü bir kutunun içine sığdırın
  • En uzun veya en kısa kenarı belirtin
  • Gerekli megapiksel sayısını tanımlayın
  • Çıktı dosyası boyutunu bayt olarak sınırlayın
  • Yalnızca yeniden boyutlandırmadan kırp
YENİDEN BOYUT ANLAMINDA BU KADAR ESNEK VE BENZERSİZ NEDİR? Sadece bir örnek. Her biri birkaç farklı boyutta yüzlerce görüntüyü kolayca yeniden boyutlandırabilir ve her boyutu kendi dosya adı deseniyle kendi görüntü formatında kaydedebilirsiniz. Tüm bunlar, birkaç dakika içinde tek bir toplu işlemde! Ancak, Resize Sense tarafından sunulan benzersiz esnekliğin keyfini çıkarmak için karmaşık otomasyon gerçekleştirmeniz gerekmez. Sıradan görüntü işleme yaparken de hissedeceksiniz. WATERMARK SENSE ENTEGRASYONU Resize Sense, esnek toplu görüntü filigran oluşturma yardımcı programı Watermark Sense ile karşılıklı olarak entegre edilmiştir. Gerektiğinde tek bir uygulama olarak hareket edebilirler. Birlikte, web yayıncılığı ve diğer ihtiyaçlar için esnek ve verimli bir görüntü işleme araç seti oluştururlar.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.