Fotoğraf

Retrobatch 1.4.5 macOS


Hakkında

Retrobatch Mac’iniz için esnek, süper şarjlı, toplu görüntü işleme. … Düğüm tabanlı bir toplu görüntü işlemcisi, mükemmel iş akışını sağlamak için farklı işlemleri bir arada karıştırabilir, eşleştirebilir ve birleştirebilirsiniz. … PSD dosyalarını HEIC, JPEG, PDF, PNG veya TIFF’ye dönüştürün.

Esnek
Düğüm tabanlı bir toplu görüntü işlemcisi, mükemmel iş akışını sağlamak için farklı işlemleri bir arada karıştırabilir, eşleştirebilir ve birleştirebilirsiniz.

Süper 
Her işlem için, değişen DPI’den döndürmeden Makine Öğrenmeye ve AppleScript ile özel davranışlara kadar bir düğüm. Internet üzerinden hızlı teslimat için resimlerinizi optimize edin.

Toplu İş
Ortak dosya formatlarını okuma ve yazma, birden çok giriş ve birden fazla çıktı oluşturma desteğiyle bir görüntü veya binlerce görüntü işleyin.

Sistem Gereksinimleri

MacOS 10.12 Sierra, 10.13 Sierra veya daha yenisini gerektirir

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

32 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.