Anasayfa » ApolloOne 3.1.0 MacOS
Fotoğraf

ApolloOne 3.1.0 MacOS


Hakkında

Yerden tasarlandı, böylece fotoğrafları yenilikçi bir şekilde görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. ApolloOne, hızlı yanıt verebilmek için çoklu iş parçacığı, Grand Central Dispatch ve Core Image grafik motoru gibi gelişmiş işletim sistemi özelliklerini kullanır.

Özellikleri

1. Klasördeki ve alt klasörlerdeki tüm fotoğrafları hızlıca görüntülemek için herhangi bir resim sistemine çift tıklayın.
2. ultrafast Önizleme RAW kamera dosyası.
3. Anında döndürebilir, aynalayabilir, resim ve video kaydı yapabilirsiniz.
4. Akışkan yer değiştirme soporteTrackpad ve Magic Mouse ile görüntüleme modu (resimleri iPhone veya IPAD’de göreceğiniz gibi).
5. Müfettiş EXIF, kameranın dahili seri numarası ve çekim sayacı (kameralarla uyumlu) olarak ayrıntıları ile güçlendirilmiştir.
6. GPU tarafından hızlandırılmış 12 geçiş efektli ve kullanıcı için çeşitli yapılandırma seçenekleriyle etkili fonksiyon resimleri. Resimler tam ekranda veya bir pencerede çalıştırılabilir.
7. Video dosyalarına gömülü GPS koordinatlarını, JPEG, RAW formatlarını kullanarak Bulucu etkili adresleri. ApolloOne, fotoğraf veya videonun bir konum haritasıyla oluşturulduğu yerin gerçek adresini bulmak için ters coğrafi kodlama uygular.
8. Odağı kontrol etmek için AF noktalarını Kamera / algılanan yüzleri görüntüleyebilir ve odağı kontrol etmek için genişletebilirsiniz (uyumlu kameralarda).
9. kopyala / taşı / sil işlemlerini etiketlemek. Klavye kısayolunu kullanarak dosyaları hızlı bir şekilde etiketleyebilirsiniz (Alt-1 ila Alt-7)
10. Dosya filtreleme ve sıralama.
11. Facebook, Twitter, AirDrop ile fotoğraf paylaşın.
12. Özelleştirilebilir araç çubuğu.
13. Sık erişilen işlevler için bağlam menüsü ve fotoğraf veya camera raw dosyasını harici bir düzenleyiciye gönderme yeteneği.
14. Spotlight Fotoğrafları konum adresleri ve EXIF ​​meta verileriyle dizine ekleme, dizine eklenecek kullanıcıyı seçebilirsiniz.
15. 4K video da dahil olmak üzere video karelerini videodan JPEG olarak yakalayın.

Dizine alınmış görüntüleri bir kez Finder’da bulabilirsiniz: örneğin “New York” veya “f / 1.4” gibi bir metin yazın; Finder size New York’ta çekilen tüm fotoğrafları veya f / 1, 4 diyafram açıklığını gösterir. . Ardından Bulucu arama sonuçlarındaki fotoğrafları seçebilir ve ana pencerede görmek için sürükle ve bırak yöntemini kullanabilirsiniz. Tüm indeksleme arka planda yapılır. Fotoğrafları görüntülerken arka planda klasörlerin endekslenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLER:
– Mükemmel Piksel İnterpolasyonu Fotoğraf görüntüleri.
– Hızlı fotoğraf tarama için gelişmiş dosya önbelleğe alma.
– Sadece durum çubuğuna bakarak Hızlı EXIF ​​bilgisi.
– Listedeki fotoğrafları görüntülerken görüntünün üzerinde zum ve kaydırma konumunun yüzdesi.
– Tam destek Trackpad, Magic Mouse ve kaydırma tekerleği ile herhangi bir fare (kaydırma, sıkma, kaydırma, döndürme ile yakınlaştırma).
– Retina ekranları için destek.
– sRGB, Adobe RGB ve ProPhoto RGB dahil olmak üzere çeşitli renk alanlarını destekleyin.
– Ana pencerede birden fazla dosya ve klasörü sürükleyip bırakabilirsiniz.
– RAW dosyasını JPEG dosya ile birlikte kameradan silme ya da yalnızca JPEG dosyasını terk eden RAW dosyasını silme özelliği. Çöp kutusundaki dosyaları kurtarma işleviyle kurtarabilir.
– Küçük resim önizlemesi ve otomatik olarak gösterme veya gizleme seçeneği ile Filmina. Slayt, pencerenin üstüne veya altına yerleştirilebilir.
– Videoyu izlerken dokunmatik panelle videoyu kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.
– Animasyonlu GIF dosyalarını oynatmak için yeteneği.
– Dönüşüm odak mesafesi 35 mm film. Uygulamanın 6000’den fazla kamera yerleşik desteği vardır.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.