Anasayfa » SQLPro Studio 2021.41 Mac İndir
Webmaster Araçları

SQLPro Studio 2021.41 Mac İndir


Hakkında

MacOS için basit, güçlü bir veritabanı yöneticisi - SQLPro Studio, Postgres, MySQL, Microsoft Management Studio ve Oracle veritabanları için birinci sınıf veritabanı yönetim aracıdır. Çoklu veritabanı desteği SQLPro, MySQL, MariaDB, Postgres, Microsoft SQL Server (2005 ve üzeri) ve Oracle (8i ve üzeri) dahil olmak üzere birçok veritabanı türünü destekler. TEMEL KONULARDA EN İYİ Tablo oluşturma, özel sorgular, otomatik tamamlama ve sözdizimi vurgulama, bekleyebileceğiniz özelliklerden sadece birkaçıdır. Bir tabloyu güncellemek veya tasarlamak? Size yardımcı olabiliriz. SEZGİSEL ARAYÜZ SQLPro, en temelden en gelişmişe kadar veritabanı gereksinimlerinin kolayca erişilebilir olduğu sezgisel bir arayüze sahiptir. BULUT DESTEĞİ Amazon ilişkisel veritabanı hizmeti, Microsoft Azure veya Heroku gibi bulut sağlayıcılarla mı çalışıyorsunuz? Sorun değil, SQLPro Studio çoğu bulut tabanlı örneği destekler. ÇOKLU SONUÇ SETLERİ Birden çok tablonun sonuçlarını aynı anda görmeniz mi gerekiyor? Birden fazla sorgu yürütebilir ve her türlü hata ve mesaj dahil olmak üzere her birinin sonuçlarını aynı anda görüntüleyebilirsiniz. JAVA GEREKTİRMEZ SQLPro% 100 yerel bir Mac uygulamasıdır. Bu, diğer Java tabanlı veritabanı yönetim arabirimlerinden daha iyi olabileceği ve daha iyi performans göstereceği anlamına gelir. TEK HÜCRE SEÇİMİ Elektronik tablo gibi, tek (veya çok) hücre seçimi kullanarak sonuçlarla çalışın. Diğer birçok aracın kullandığı gibi tam satır seçimi gerektirmek yerine, SQLPro bir seferde bir veya daha fazla hücre seçmenize izin verir.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

137 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.