Araçlar- Çeşitli

Start 5.1 macOS


Hakkında

Start 3.2 Innovation :: Bytes Start, macOS için uygulamaları, belgeleri veya klasörleri hızlı ve kolay bir şekilde açmanızı sağlayan benzersiz bir başlatıcıdır. Dock’unuzda düzenli olun ve akıllı başlatıcı uygulaması başlangıcı ile öğeleri başlatın.

 

start, öğeleriniz için iyi planlanmış bir organizasyon sistemi ve ihtiyacınız olan şeye hızlı erişim ile sizi ve iş akışınızı destekler.

Kullanımı inanılmaz derecede kolaydır: Start, Spotlight ile mevcut tüm uygulamaları otomatik olarak toplar. Ayrıca Dileklerinize göre elle dosya ve klasör ekleyebilirsiniz.

Uygulamalarınızı basit bir fare tıklamasıyla veya daha hızlı ve daha rahat bir şekilde başlatın: bir kısayol tuşu ile! Ayrıca, Uygulamalarınızı takip etmek için etiketleri, renkleri ve notları kullanın. Basit kullanımın ve başlangıçtaki rahat özelliklerin tadını çıkarın!

Özellikleri

Etiketler

Etiketleyin ve sevin! Uygulamalarınız, sık kullanılan klasörler, komut dosyaları veya başka herhangi bir dosya için koleksiyon oluşturmak için etiketleri kullanın. MacOS’ta öğeleri düzenlemek ve sıralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çok zaman kazanın – arama dün!

YORUMLAR

Yorumlar ve notlar! Öğelerinize daha ayrıntılı olarak açıklamak için yorumlar ve küçük notlar ekleyin. Yorumlar size öğelerin sizin için neler yapabileceğini hatırlatacaktır. Büyük etki ile küçük notlar – böylece her zaman takip!

RENKLER

Öğelerinizi istediğiniz gibi vurgulayın! Sadece birkaç tıklamayla öğelerinizi renklerle vurgulayabilir ve daha da hızlı bulabilirsiniz. Daha fazla netlik ve organizasyon için renkleri seçin – etkili ve görsel olarak çekici!

Kısayol tuşları

Basit bir tuşa basarak başlayın! Kişisel öğelerinize bir tuş kombinasyonu atayın ve özelleştirilebilir klavye kısayoluyla hemen istediğiniz yerden açın. İş akışınız artık rahatsız edilmiyor – kısayol tuşlarını seveceksiniz!

## Gereksinimler ##

start, macOS 10.13 (ve daha yenisi) için geliştirilmiştir ve uygulamaları aramak için Spotlight’ı dahili olarak kullanır. Çalışmaya başlamak için Spot Işığı etkinleştirilmeli ve ayrıca uygulamaları da yakalamalıdır (bu, macOS’un normal ayarıdır)

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : macOS 10.13 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.