Anasayfa » Sugar Bytes Artillery2 2.3.2 Mac
Ses Düzenleme

Sugar Bytes Artillery2 2.3.2 Mac


Hakkında

Sugar Bytes Artillery2 2.3.2  Kavram etkili olduğu kadar basittir: Klavyenizdeki bölgelere 28 efektlik bir cephane atanabilir. Sonra klavyenizle efektleri ateşleyin! Topçu, sezgisel bir şekilde deli etki orjileri oluşturmanıza izin veren harika bir üründür. Olasılıkları tanıdıkça, kendinizi sahnede veya prodüksiyonda Topçu'ya giderek daha sık çevirirken bulacaksınız.
Özellikleri

Temel Özellikler Tanımlanabilir klavye bölgeleriyle Çoklu Efekt 28 Efekt Algoritmaları Tutarlı MIDI Entegrasyonu ve Host Sync Anahtar Takibi ve Evrensel Modülatörlü Esnek Modülasyon Sistemi Özel Modülasyon, Env. & Etki başına Kuru / Islak Her Parametre: LFO, Env-Foll. & Sıralayıcı Vocoder MIDI Çıkışı
İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.