Anasayfa » Sugar Bytes DrumComputer 1.1.0 MacOS
Ses Düzenleme

Sugar Bytes DrumComputer 1.1.0 MacOS


Hakkında

Sugar Bytes DrumComputer 1.1.0, klasik ve modern sentezi esnek modülasyonlar ve lüks sekanslama ile birleştiren sentetik davullar için yeni bir uzmandır. Akıllı rasgeleleştiriciler, zarif desen düzenleme ve kendi örneklerinizi içe aktarma, akıllara durgunluk veren olasılıklardan sadece birkaçıdır. Her gün yeni davulların tadını çıkarın ve DrumComputer'ın özgür bıraktığı tüm yaratıcılıklardan ilham alın. Çünkü hala duyulmamış olan var.
Özellikleri

8 Ses Motoru, her biri bir Rezonatör, Wavetable ve Resynth Filtresi, Kompresör, Overdrive ve 2 çeşit Gönderme Yankıları: Oda ve Salon 2x Env ​​/ LFO, ayrıca Synth-Motor-Modülatörleri, Sıralayıcı-Modülatörler, ModMatrix Akıllı Rastgele sonsuz Davul Sesleri 16 Adım Sıralayıcı ve Desen Oluşturucu, Olasılık, Rolls, +/- Adım Gecikmesi, Salıncak, İnsanlaştır Otomatik ve Manuel Yeniden Karıştırma / Doldurma Desenler, Sessizleştirmeler ve Motor Tetikleyicileri için Kolay Klavye Eşleme Rolls, Pitch ve Modülasyon için Anahtar Bölgeler MIDI Dosyası Sürükle ve Bırak Çoklu Ses / MIDI Çıkışları
İndirme Linkleri

Turbobit

242 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.