Programlama - Geliştirme

TablePlus 3.10.0 MacOS


Hakkında

TablePlus, MySQL, PostgreSQL, SQLite, SQL Server, Redis, Cassandra dahil olmak üzere birden çok veritabanını yönetmek için modern, yerel ve kullanıcı dostu bir araçtır.

Özellikleri

– Yerel, Hızlı ve Güvenli: Gerçekten hızlı çalışabilen yerel bir uygulama ile veritabanınızı kolayca sorgulayın, düzenleyin ve kaydedin. Ayrıca, veritabanınızı korumak için, bağlantınızı şifrelemek için yerel libssh ve TLS dahil olmak üzere birçok güvenlik özelliği ile donatılmıştır. – Çoklu Sekmeler ve Kod İnceleme: Çoklu sekme ve çoklu pencere görünümü ile veritabanınızın anlık görüntüsünü hızlı bir şekilde alın ve Kod İnceleme ile veritabanınızda neleri değiştirdiğinizin kontrolünü elinizde tutun. – Güçlü SQL Düzenleyicisi: Verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olmak için SQL Editör için en iyi uygulamaları varsayılanlarımıza yerleştirdik, bunlar arasında: SQL’i Güzelleştir, Sözdizimini Vurgula, Sonuçları Sekmelere Böl, Bölmeyi Yatay Olarak Böl ve çok daha fazlası. – Özelleştirilebilir Görünüm: Görünümü seçebilir ve kişisel zevkinize en uygun kısayolları yapılandırabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

36 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.