Anasayfa » Textbundle Editor 1.0.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Textbundle Editor 1.0.0 Mac


Hakkında

Textbundle Editor 1.0.0 Textbundle Editor ile hızlı ve kolay bir şekilde açabilir, düzenleyebilir ve yeni Textbundle- ve Textpack dosyaları oluşturabilirsiniz.
Özellikleri

Editörünüzü Özelleştirin Metin editörünün nasıl görünmesi tamamen size bağlıdır. Textbundle Editor, metin düzenleyicinin yazı tipini, yazı tipi boyutunu, yazı tipi rengini ve arka plan rengini istediğiniz gibi serbestçe ayarlamanıza olanak tanır. Varlıklar Textbundle ve Textpack dosyalarının özel özelliği, “varlıkların” dahil edilmesi, her türlü dosya, Textbundle Editor tarafından yerel olarak desteklenir. Böylece Textbundle ve Textpack dosyalarınıza kolaylıkla ve rahatlıkla varlık ekleyebilirsiniz ve varlıkları dosyalardan kaldırabilirsiniz. Tümleşik Bilgi Her dosya için, her dosya için en önemli ayrıntıların yer aldığı bir bilgi genel bakışı görüntüleyebilirsiniz. Oluşturma tarihine ve değiştirilme tarihine ek olarak, dosyanın boyutunu ve geçerli dosyanın karakter, kelime ve satır sayısı için sayaçlara da genel bakabilirsiniz. Biçimlendirme dili Bir Textbundle dosyası genellikle Textbundle dosyasında tanımlanan bir İşaretleme dili sağlar. Geçerli dosyanın bilgi genel bakışında, dosyanızı aşağıdaki biçimlendirme dillerinden birine ayarlama seçeneğiniz vardır: Markdown, MarkdownExtra, MultiMarkdown, Textile, Wikitext, HTML, BBCode, Smark Karanlık mod Textbundle Editor, programın kendisinde herhangi bir zamanda ayrı ayrı etkinleştirilebilen karanlık bir mod sunar. Bu, Editor tarafından desteklenen tüm macOS sürümlerinde Textbundle için karanlık mod sağlar. Özelleştirilebilir Araç Çubuğu Araç çubuğunun görünümünü kendi tercihlerinize göre de özelleştirebilirsiniz. Genel macOS İşlevleri Tabii ki, Textbundle Editor, Tam Ekran Modu, Yazım Denetleyicisi, Tüm Pencereleri Birleştir ve benzeri gibi bir macOS programından beklenen diğer tüm işlevleri sağlar.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.