Anasayfa » Timer Utility 5 1.0.1MacOS
Araçlar- Çeşitli

Timer Utility 5 1.0.1MacOS


Hakkında

Timer Utility 5 1.0.1, Mac'inize alarmlar, zamanlayıcılar ve kronometreler getiren hepsi bir arada bir zamanlama aracıdır. Beğeninize göre özelleştirilmiş güçlü iş akışları oluşturmak için eylemlerle mega bir adım daha ileri gidiyoruz.
Özellikleri

Alarmlar - Bir saat ayarlayın, haftanın hangi gününü veya günlerini seçin ve hazırsınız. İhtiyaçlarınıza uygun sayıda alarm oluşturun. Bu kadar basit. Zamanlayıcılar - Zamanlayıcılar oluşturmak kolay ve sezgiseldir. İş akışları veya özelleştirilmiş zamanlama dizileri oluşturmak için diğer zamanlayıcıları oluşturabilir ve birbirine bağlayabilirsiniz. Kronometreler - Yüksek hassasiyetli kronometreler oluşturmak hızlı ve kolaydır. İhtiyaçlarınıza göre istenen doğruluk veya hassasiyet ayarını seçin. Performanstan veya sistem kaynaklarından ödün vermeden aynı anda birden fazla kronometre oluşturabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.