Strateji

Total War – SHOGUN 2 1.5 MacOS


Hakkında

Japonya’nın en karanlık çağında, sonsuz savaş bir ülkeyi bölüyor. Feodal Japonya’da 16. yüzyılın ortasıdır. Ülke,bir zamanlar birleşik bir hükümet tarafından yönetiliyor, şimdi birçok savaşan klana ayrılıyor. On efsanevi savaş ağası, komplolar ve çatışmalar imparatorluğa boyun eğerken üstünlük için çabalar. Yeni shogun olarak bir ulusun kalbini kazanmak için her şeyden önce sadece biri yükselecek… Diğerleri kılıcı tarafından ölecek.

Klan lideri bir Daimyo’nun rolünü üstlenin ve nihai hedefe ulaşmak için askeri müdahaleleri, ekonomiyi ve diplomasiyi kullanın: Japonya’yı üstün komutası altında yeniden birleştirin ve yeni Shogun – sakin bir ulusun tartışmasız hükümdarı olun.

Total War: SHOGUN 2, seri için bir isim yapan kara ve deniz yoluyla gelişmiş tam 3D savaşların yanı sıra, Total War’ın kalbi ve ruhu olarak adlandırılan taktik kampanya haritasına sahiptir. Japon savaşını etkileyen kutsal kitaplardan esinlenen yepyeni bir AI sistemine sahip olan bin yıllık Çin “Savaş Sanatı” Yaratıcı Meclisi, Usta Sun Tsu’nun bilgeliğini Total War: SHOGUN 2’ye getiriyor. anlaşılması kolay ama derin stratejik bir oyun.

Özellikleri

  • 16. yüzyılda Japonya adalarını fethedin . Büyük samuray ordularını ve dev savaş gemileri filolarını nefes kesen gerçek zamanlı savaşlara götür.
  • Krallığınızı davetkar ve sıra tabanlı kampanya haritasında İNŞA ET . Zenginlik, ordular ve nüfuz biriktirmek için ekonomik, politik ve askeri gücü kullanın.
  • ŞEMA Sun Tzu tarafından “Savaş Sanatı” göre. Savaş alanında ve krallığınız boyunca sürekli değişen koşullara uyum sağlamak için ateş ve kuşatma taktikleri, casuslar ve suikastçılar kullanın.
  • ONLINE SAVAŞIN ve ana kampanyayı iki oyunculu modda yaşayın. Ardından 8 oyuncuya kadar destansı çevrimiçi savaşlara katılın ve çevrimiçi ordunuzu özel kampanyalarda zafere taşıyın.
Sistem Gereksinimleri

  • macOS 10.14.5 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17.47 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.