Anasayfa » Transfer 2.0.1 macOS
İnternet Araçları

Transfer 2.0.1 macOS


Hakkında

Transfer, güvenilir ve tamamen RFC uyumlu bir TFTP sunucu uygulamasıdır. Mac'inizdeki yerleşik TFTP sunucusuna mükemmel bir alternatif. Beklediğiniz her şeye sahiptir: devam eden mevcut transferlerin gerçek zamanlı güncellemeleri, yayın TFTP istekleri için destek, transfer geçmişi ve temel TFTP kök dizin erişim kontrolü ve dosya yönetimi. Basit ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip, zengin özelliklere sahip bir TFTP sunucusu. Dosya transferleriniz için ihtiyacınız olan tek şey transfer. Sadece uygulamayı başlatın ve gitmeye hazırsınız. Uygulamadan çıktığınızda, TFTP sunucusu dosyalarınıza ağınızdaki diğer kişiler tarafından istenmeyen erişimi önlemek için kapanır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.