Anasayfa » Transparent Teleprompter 2.00 Mac
Araçlar- Çeşitli

Transparent Teleprompter 2.00 Mac


Hakkında

Tüm tam ekran uygulamalarınızın üzerinde bile görünebilen yarı saydam, profesyonel bir kaydırmalı teleprompter yer paylaşımı! Bu tam işlevli otomatik teleprompter, görüntülü görüşmeleriniz, Zoom toplantılarınız, sanal görüşmeleriniz ve yolunuza çıkabilecek diğer uzaktan çalışma durumlarınız için mükemmel bir eşliktir.
Özellikleri

– Diğer uygulamaların ve pencerelerin üstündeki şeffaf kaplama, diğer uygulamaların çalışmasını etkilemez – Tam işlevli yatay teleprompter görüntüleme, pencere boyutu ayarlanabilir – Yazı tipi boyutu, yazı tipi rengi, yazı tipi gölge rengi ve metin hizalaması tamamen yapılabilir özelleştirilmiş – Teleprompter kaydırma başlatma, durdurma, duraklatma ve hız serbestçe kontrol edilebilir – Uzun bir belge için, kaydırma sırasında görüntülenen metin konumunu değiştirmek veya sıfırlamak için kaydırma çubuğunu sürükleyebilirsiniz – Bindirme maskesinin şeffaflığı serbestçe ayarlanabilir %1'den %40'a kadar – Çok uygun konfigürasyon: varsayılan yazı tipinizi ve stilinizi kaydedebilirsiniz – İstediğiniz zaman eşleşen formatla metni anında düzenleyebilir ve yapıştırabilirsiniz
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.