Anasayfa » Umsatz 9.0.2 MacOS
Ofis

Umsatz 9.0.2 MacOS


Hakkında

Umsatz 9.0.2, Alman, Avusturya ve İsviçre finans ve vergi sistemi için yazılmakta ve korunmaktadır - bu nedenle yalnızca Almancadır.
Mali muhasebe, ön kayıt ve kullanıcı dostu olmayan programlarla uğraşmaktan daha iyi işleriniz var. Bu nedenle satışlar sezgisel ve hızlı operasyon için tasarlanmıştır. Hemen yolunuzu bulacaksınız ve gerçek işiniz için çok daha fazla zamanınız olacak. Satışlarda finansal durumunuzu daima görebilirsiniz. Muhasebeci veya denetçinize kapsamlı, özelleştirilmiş ve ayrıntılı raporları hızlı bir şekilde oluşturabilir, yazdırabilir, dışa aktarabilir ve teslim edebilirsiniz. Satışlarda finansal durumunuzu daima görebilirsiniz. Bir sonraki ön kayıt, bir sonraki kâr tespiti ve bir sonraki vergi beyannamesi hepimizin istediğinden daha hızlı. Satışlarda, elinizde güçlü bir araç var,
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

109 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.