Video Düzenleme

Vidmore Video Editor 1.0.6 MacOS


Hakkında

Dakikalar içinde profesyonel videolar oluşturmak için tam özellikli bir video düzenleyici. Sezgisel olacak şekilde tasarlanan Vidmore Video Editor, hikayenizi bir profesyonel gibi video ve müzikle anlatmak için tam özellikli bir video düzenleme programıdır.

Özellikleri

Videoyu kırp
Böl ve kes desteğiyle, bir dosyayı birkaç klibe bölebilir ve ihtiyacınız olanları saklamak için istenmeyen parçaları kesebilirsiniz.

Klipleri birleştirin
Bu video klipleri istediğiniz yeni bir sırayla düzenleyin ve çekimleri tek bir uzun film veya müzik ve video koleksiyonunda birleştirin.

Videoyu döndürme ve çevirme
Bir videoyu saat yönünün tersine veya saat yönünde 90 derece döndürün ve görüntüyü yatay ve dikey olarak çevirin.

Videoyu
kırpın Bir videoyu kırpmak için yakınlaştırın ve uzaklaştırın ve video oranını istediğiniz gibi serbestçe değiştirerek siyah kenarlardan kurtulun.

Efektleri
ayarlayın İhtiyaçlarınıza göre tamamen farklı bir tarzda bir video oluşturmak için video kontrastını, tonunu, doygunluğunu ve parlaklığını manuel olarak ayarlayın.

Video kalitesini
geliştirin Video gürültüsünü kaldırarak, video çözünürlüğünü yükselterek, video efektlerini ayarlayarak ve daha fazlasını yaparak video kalitesini iyileştirin.

Filigran videosu
Stilini, boyutunu, konumunu, rengini, opaklığını ve diğer parametrelerini kontrol ederek metin veya görüntü içeren bir filigran ekleyin.

Videoyu
sabitleyin Titreyen videoyu sabitlemek ve görüntü bozulmasını düzeltmek için çerçevesini tamamen dengeleyerek panjuru azaltın

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

48 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.