Anasayfa » War for the Overworld 2.0 macOS
Strateji

War for the Overworld 2.0 macOS


Hakkında

Bir çöküşte olduğunuzu düşünüyor musunuz? Monoton bir şekilde, altın ve sonsuz bir çift çizme arayışı içinde olan sonsuz çocuklara kötü adamlar yayıldı mı? Merak etmeye başladınız… kahramanlar gerçekten sizin çağrınız mı? Overworld için Savaşa Hoş Geldiniz ! Overworld için Savaş, RTS ve God Game türlerinin en sevdiğiniz özelliklerini kullanan bir Zindan Yönetim Oyunudur. Uzun süredir Eter'e sürgün edilmiş olan güçlü ve kötü niyetli bir Yeraltı Sahibini oynuyorsunuz. Rakipsiz karanlık güç ve kanlı fetih için doyumsuz bir arzu ile, bir kez daha ortaya çıkacak ve kendi aleminizi geri kazanacaksınız! Senin yokluğunda, yeraltı dünyasını kaybetti. Kötülükten kaçmanın sessiz emekli olmasıyla güçlü ve cesur bir şekilde rahatlayan Overworld İmparatorluğu'ndan zayıf ve korkmuş bir hale geldi. Zindanınızı Yeraltı Dünyasının topraklarından ve taşlarından ayırın ve sayısız yaratıkları salonlarınıza çekmek ve çalışmak için salonlarınıza çekmek için düzinelerce benzersiz oda inşa edin. Sadık takipçilerinize ek olarak, hiç sığınmayan salonlarınızı ihlal etmeye cesaret eden, şüphesiz, iyi niyetli Kahramanlara (veya rakip Underlord'a) hükmetmek için yıkıcı büyü ve güçlü ritüelleriniz var. Eşsiz karanlık güçleriniz ve kana susamış minyonların güçlü ordusuyla, Dünya Savaşı için Savaşınıza hazırsınız!
Özellikleri

 • Zindanınızı İnşa Et - Zindanınızı Overworld dünyasının altına kazın ve inşa edin. Düzenini uygun gördüğünüz şekilde tasarlayın, her biri benzersiz kullanım ve amaçlara sahip, çok çeşitli odalarla dolu bir yeraltı kalesi oluşturun.
 • Evil Geri Döndü - Sayısız yıl boyunca sürüklenen sayısız yıldan sonra derin bir uykudan uyanmış bir Yeraltı Sahibesi olarak oynayın. Bu alem çeşitli düşmanlara ev sahipliği yapıyor - hem Kahramanlar hem de Yeraltı Yeraltı Dünyasının egemenliği için savaşırken yolunuzda duracak
 • Evil Damarları - Oyunda ilerledikçe Evil Damarları'ndaki 60 oda, büyü, iksir, ritüel, savunma ve yapı arasından seçim yapın. Overworld'ü ele geçirmek için kullanabileceğiniz olası Ven kombinasyonları bir bolluk vardır. Kendi eşsiz kötülük lezzetini yarat!
 • Etki Alanınızı Güçlendirin - Etki alanınızı istila etmek isteyenlere karşı savunmak - ve yok etmek için - duvarlarınızda çok çeşitli savunma sistemleri oluşturun.
 • Wicked Spells - Zindanınızı güçlendirmek, düşman kuvvetlerini yönlendirmek, Mikropiglet'lerle taşkın koridorları yapmak ya da basit bir kahramanı sakatatlara çevirmek için kutsal sihir çağırın.
 • Yıkıcı Ritüelleri Salıverin - Düşmanlarınızı cezalandırın ya da kendi zulümlerinizi, zindanın ordusunu yükseltmekten, anında tüm zindanınızı güçlendirmeye kadar her şeyi yapabilen oyun değiştiren Ritüellerle güçlendirin.
 • Güçlü Minionlar Komutanlığı - 20'dan fazla minion aramanızı bekliyor ve onlara istedikleri tüm yaratık konforlarını sağlarsanız memnuniyetle çalışıp pankartınızın altında mücadele edecek…
 • Overworld'i fethedin - Kairos krallığında tam bir üstünlük için savaşırken, Overworld İmparatoru'na karşı uzun metrajlı bir kampanyada oyna
 • Rakiplerinizi Yok Edin - Dört oyuncuya kadar sahip olan Skirmish veya Multiplayer maçlarındaki rakip Underlords ile savaşın.
 • Challenge Ruthless AI - Bir arkadaşınızla takım olun ya da yalnız uçun ve Skirmish veya Multiplayer'da yıkıcı derecede sofistike AI rakiplerine meydan okuyun!
 • Underworld'ü şekillendirin - Harita Düzenleyicide tamamen yeni Skirmish, Scenario, Sandbox ve Multiplayer seviyeleri yaratın ve bunları Steam Atölyesi ile diğer Underlords ile paylaşın!
 • Mantarınızı Test Edin - Prototip Survival modunun eldiveni çalıştırın ve düşman dalgalarına karşı en yüksek puanı toplayıp toplayamayacağınıza bakın!
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.23 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.