Anasayfa » WidsMob ImageConvert 2.16 Mac
Fotoğraf

WidsMob ImageConvert 2.16 Mac


Hakkında

WidsMob ImageConvert, toplu halde yüzlerce veya binlerce görüntüyü işlemek için çok yönlü bir fotoğraf dönüştürücü olmalıdır. RAW'ı JPEG'e dönüştürmeniz, yeniden boyutlandırmanız, sıkıştırmanız, yeniden adlandırmanız, kenarlık eklemeniz, metin veya görüntüye filigran eklemeniz gerekip gerekmediğini, fotoğrafları her zaman tek bir tıklamayla istediğiniz sonuca dönüştürebilirsiniz. RAW'ı toplu olarak dönüştürün. RAW biçimi veya karışık biçimli görüntüler olsun, fotoğrafları JPEG, JPEG 2000, PNG, TIFF, BMP ve daha fazlasına dönüştürebilirsiniz. Dahası, gelişmiş algoritma, RAW formatlarını JPEG ve diğer fotoğraf formatlarına dönüştürmek için 6 kat hıza sahiptir. Fotoğraf düzenleme özellikleri. Fotoğrafları 4 farklı modda yeniden boyutlandırın: Genişliğe Göre, Yüksekliğe Göre, Yüzde ve Serbest, bu da küçük resimleri büyütmenize olanak tanır. Ayrıca videoları toplu olarak farklı açılarla döndürebilir, farklı renk modunda kenarlık veya çerçeve ekleyebilirsiniz. Filigran ekle. Filigran olarak yalnızca başlıklar ve resimler eklemekle kalmaz, aynı zamanda yazı tipini, stilini, rengini, opaklığını, boyutunu, açısını, konumunu ve daha fazlasını toplu olarak ayarlamanıza da olanak tanır. En iyi sonucu elde etmek için tüm fotoğraflarda uygulanan efektleri anında önizleyebilirsiniz. Anında önizleme. Fotoğraf efektlerini uyguladığınızda veya filigran eklediğinizde, tüm görüntü dosyalarının arayüzünden sonucun önizlemesini yükleyebilirsiniz. Ayrıca, her görüntünün sonucunu kolay bir işlemle ayrıntılı olarak kontrol etmek için Önizleme'yi de tıklayabilirsiniz. Kullanıcı dostu. Orijinal adla dosyaların üzerine yazma ayarları, tek tıklamayla kapatmak ve orijinal görüntülere geri yüklemek için geçiş yapın. En iyi sonucu elde etmek için yeniden boyutlandırma, filigran ekleme ve daha fazlası için birden fazla ayar. Güzel bir deneyime sahip bir dönüşümün tadını çıkarmak için hızlı dönüşüm hızı.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.