Anasayfa » WidsMob Panorama 3.22 Mac
Fotoğraf

WidsMob Panorama 3.22 Mac


Hakkında

WidsMob Panorama, panorama oluşturmayı kolaylaştıran kolay bir fotoğraf birleştirme programıdır. Kameranız her şeyi göz görünümünüz olarak alamadığınızda, kompozit bir görüntü oluşturmak için Windows ve macOS için panoramik görüntü birleştirme yazılımını kullanabilirsiniz. Program, sırasız görüntü koleksiyonlarını panoramalara otomatik olarak birleştirebilir. Hareketli fotoğrafları elle karıştırmadan, otomatik pozlama seviyelendirme ve lens gölgeleme düzeltmesi yapmadan görüntüleri hizalar. Ayrıca program, en iyi panorama fotoğrafçılığını sunmak için ekstraları otomatik olarak keser. Dikey, yatay, döşeme ve 360 ​​derece 4 farklı mod ile görüntüleri panoramalara birleştirin. Sadece aynı panorama için görüntüleri seçin, tek bir tıklamayla fotoğrafları birleştirmek için birleştirme modunu seçebilirsiniz. Canon, Epson, Fuji, Nikon, Olympus, Sony ve diğer yüzlerce kamera türü dahil olmak üzere hem JPEG hem de RAW dosyalarını destekleyin. Ayrıca panoramaları TIFF, JPEG veya JPEG-2000 dosyalarına da aktarabilirsiniz. Farklı görüntülerin dikiş açılarını düzeltmek için Hizalama Noktalarını ayarlayın. Görüntüleri döşemede birleştirmeniz gerektiğinde, mükemmel bir panorama oluşturmak için hizalama noktalarını ayarlamanız gerekir. Hayalet kısımları çıkarmak için daha iyi bir sonuç elde etmek için karışımı ayarlayabilirsiniz. Doygunluk, Kontrast, Parlaklık, Sıcaklık, Renk Tonu ve daha fazlası gibi farklı parametrelerle panoramaları daha fazla düzenleyin. Fotoğrafları birkaç tıklamayla mükemmel bir şekilde birleştirmek için en basit ve en güçlü WidsMob Panorama olmalıdır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64-bit
İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.