Anasayfa » YT Saver Video Downloader & Converter 7.0.1 Mac İndir
İnternet Araçları

YT Saver Video Downloader & Converter 7.0.1 Mac İndir


Hakkında

10.000'den fazla web sitesinden Video, Ses, Oynatma Listeleri indirin, Videoyu MP4, MOV, AAC, WAV ve daha fazlasına dönüştürün. Videoları Yerleşik Tarayıcıyla İndirin YT Saver, video/ses paylaşım sitelerine kolayca göz atmanıza ve videoları doğrudan web sitelerinden indirmenize olanak tanıyan yerleşik bir web tarayıcısıyla birlikte gelir. YT Saver Downloader ile Sınırsız İndirme YT Saver PRO ile akış sitelerinden sınırsız video ve oynatma listesi indirebilir ve çevrimdışıyken videolarınıza erişebilir ve aynı anda birden fazla videoyu toplu olarak indirebilirsiniz. Videoları Ultra Hızlı Hızda İndirin YT Saver Video Downloader, videoları ultra hızlı bir şekilde indirmenize ve en yüksek dönüştürme hızına sahip olmanıza olanak tanıyan 10 kat daha hızlı video indirme hızı sunar. İndirilen Videolarınızı Koruyun Gizlilik Videonuzu ve sesinizi meraklı gözlerden ve çocukların yanlış izlemesinden korumak için YT Saver, indirilen içeriğinizi parola korumalı bir klasörde tutmak için bir Özel Mod sağlar. Desteklenen Giriş Formatları Video: MP4, M4V, 3GP, MPEG, DAT, AVI, ASF, WMV, VOB, MKV, FLV, 3GS, 3G2, F4V, WEBM, TS, RMVB, MOV Ses: AAC, AC3, FLAC, M4A, WAV, WMA, AMR, MKA, MP2, AIF, AU, AIFF, CAF, OGG, RAM, RA, M4B, M4R, APE, OPUS, WEBM Desteklenen Çıktı Formatları Video: MP4, MOV, WMV, AVI, FLV, MKV, HEVC MP4, HEVC MKV, 3GP, iPhone/iPod, iPad, Android Telefon, Android Tabletler Ses: M4A, MKA, WAV, AAC, FLAC, AIFF, OGG
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

50 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.